Foto: Shutterstock
Tu nespēj līdz galam izprast sevi? Tev ir jauns kolēģis vai paziņa – ko no viņa gaidīt? Dažreiz ātrākais veids, kā gūt atbildes uz šiem jautājumiem, ir numeroloģija. Tev tikai jāapskata dzimšanas datums.

1, 10, 19, 28

Ja esi dzimis 1., 10., 19. vai 28. datumā, tu esi cilvēks ar augstiem mērķiem, impulsīvs, tev ir lielas ambīcijas. Tu esi harizmātisks, un tev seko daudz cilvēku, tu esi spējīgs viņus vadīt. Grūti strādāt pakļautībā. Vēlme uzstāt uz savu viedokli. Tev ir svarīgs tavs tēls un citu cilvēku domas par tevi. Tu nekad neatļaujies parādīt savas vājības. Ja saules enerģija strādā nepareizi – zems pašnovērtējums, nespēja sasniegt karjeras virsotnes. Šajā gadījumā ir jāpārvērtē attieksme pret sevi un apkārtējiem. Ja tev ir labas attiecības ar tēvu, atveras lielākas iespējas dzīvē, karjerā un partnerattiecību veidošanā.

2, 11, 20, 29

Ja esi dzimis 2., 11., 20. vai 29. datumā, tu esi atvērts visam jaunajam, tev svarīgas ir partnerattiecības un komunikācija. Tu parasti uzticies cilvēkiem, spēj redzēt otra cilvēka emocionālo stāvokli, tāpēc vari būt labs psihologs, sievietes – labas mātes. Ja tevi noliek izvēles priekšā, nespēj ātri pieņemt lēmumu. Reizēm mēdz būt slinks. Labi jūties ūdens tuvumā.

3, 12, 21, 30

Ja esi dzimis 3., 12., 21. vai 30. datumā, tava spēcīgā puse ir prāts. Tavas smadzenes spēj klasificēt informāciju kā dators. Labs stratēģis un taktiķis. Tev ir svarīgi morāles principi, uzticies cilvēkiem, esi dāsns. Pieturies pie filozofijas – nedari otram to, ko pats nevēlies saņemt. Tomēr mēdz būt sarkastisks un kritizējošs. Komandieris, izrīkotājs, tavs vislabākais dzīves scenārijs ir būt vadītājam vai skolotājam.

4, 13, 22, 31

Ja esi dzimis 4., 13., 22. vai 31. datumā, tu ātri spēj sasniegt un iegūt rezultātus. Tava misija ir lauzt stereotipus. Tu nespēj mierīgi nosēdēt uz vietas. Visus turi aizdomās, tāpēc tevi ir ļoti viegli sadusmot. Tu esi stūrgalvīgs – citiem grūti izmainīt tavas domas. Bieži iekrīti lamatās. Labas novērošanas spējas, daudz enerģijas, spēcīga domu pasaule.

5, 14, 23

Ja esi dzimis 5., 14. vai 23. datumā, tu esi ļoti komunikabls un kustīgs. Zinātkāre ir tava vizītkarte. Ik pa laikam uznāk liela kāre uz naudu, ērtībām un komfortu. Tavā dzīvē ir ļoti daudz pārmaiņu – melnā strīpa, baltā strīpa. Labi, ja tu spēj uz šīm pārmaiņām paskatīties it kā no malas, kā skatoties interesantu filmu. Šāda pieeja psiholoģiski padara tavu dzīvi vieglāku. Jāatturās pamācīt citus, kā jādzīvo. Augsts intelekts, spēja ātri apstrādāt informāciju un to klasificēt, tāpēc strādāt fizisku darbu tev ļoti nepatīk. Tu esi labs informācijas pārdevējs.

6, 15, 24

Ja esi dzimis 6., 15. vai 24. datumā, tu esi pievilcīgs, šarmants cilvēks, kā arī tev ir svarīgi redzēt savu acu priekšā skaistas lietas. Tev ir patīkami atrasties labi, pareizi un harmoniski iekārtotās vietās, telpās. Patīk skaisti, proporcionāli veidoti cilvēki. Tev ir akūta nepieciešamība transformēt neglīto par skaisto, blāvo par raibo, krāsaino. Materiālā labklājība un nekustamā īpašuma esamība tev ir ļoti svarīga. Parasti centies veidot draudzīgas, ģimeniskas attiecības visur, kur atrodies. Bet, šādi rīkojoties, tu vari nepamanīt, ka draugs īstenībā ir tava otrā pusīte, nākamais dzīvesbiedrs. Tev vienmēr ir ļoti svarīgs un nepieciešams fiziskais baudījums, komforts. Ieteicams nodarboties ar radošām profesijām. Tu esi ģeniāls mākslinieks, interjera dizainers vai lieliska namamāte. Tev ļoti svarīgs ir apkārtējo cilvēku un kolēģu vārdisks novērtējums. Jāiemācās paprasīt atbilstoša samaksa par padarīto darbu. Cilvēki tev uzticas.

7, 16, 25

Ja esi dzimis 7., 16. vai 25. datumā, tev ir nepārvarama vēlme visas situācijas izprast patiesi dziļi. Patīk ceļojumi, lai kaut ko izzinātu. Tev ik pa laikam ir vēlme pabūt vientulībā, lai padomātu par pasaules uzbūvi vai reliģiju. Mēdz būt stūrgalvīgs un nepiekrist citu viedoklim. Tev ir dziļa lietu izpratne – līdz pat otra cilvēka domu lasīšanai. Droši paļaujies uz intuīciju! Jāatturas no izolētības, tā neļauj realizēt projektus. Tu esi izcils slepenais aģents. Rīcība un kustība tev ir svarīgas.

8, 17, 26

Ja esi dzimis 8., 17. vai 26. datumā, tu esi labs vadītājs, sava uzņēmuma īpašnieks vai baņķieris, jo spēj sasniegt materiālus rezultātus. Pateicoties dotībai līdzsvarot sajūtas un domas, tu spēj būt labs skolotājs. Bet jāņem vērā, ka lietas tavā dzīvē norit lēni. Tu esi cieši saistīts ar "dot, ņemt" likumu. Tavā dzīvē tiek ievērots līdzsvara princips – par katru pārkāpumu tu saņem sodu, par labā darīšanu – balvu. Un tev ir dota iespēja arī citus sodīt vai apbalvot. Daudzi tevi uzskata par emocionāli vēsu cilvēku, neizprot tavus rīcības motīvus. Toties, tev ir iespēja sasniegt vairāk kā citiem, tikai jāpacenšas mazliet vairāk par pārējiem. Labsirdīgs, atsaucīgs cilvēks vai despots – šajos datumos nepastāv pelēko toņu. (Biežāk smaidi!)

9, 18, 27

Ja esi dzimis 9., 18. vai 27. datumā, apkārtējiem šķiet, ka tu esi ļoti nopietns, spēj būt bargs un pat vardarbīgs. Lielākoties tu tikai radi šādu iespaidu, lai aizsargātu savējos. Īstenībā tu esi maigs, jauks un gādīgs cilvēks. Tomēr, ja netiec galā ar agresiju, jāiemācās valdīt pār emocijām. Tev ir laba atmiņa. Tu spēj redzēt lietu kopsakarības, mijiedarbību. Drosmīgs, atbildīgs, tev ir līdera iezīmes, tāpēc grūti strādāt pakļautībā. Tev ir liels fiziskais spēks un izturība, tāpēc spēj tikt galā ar šķēršļiem, kurus dzīve ik pa laikam tev saveido. Tu neciet nekādus pārbaudes darbus, atestācijas, kontroles un kontrolierus, un rāmjus vispār. Ja tu tā ļoti padomāsi, tu sapratīsi, ka tev ir iedzimti talanti un pat ekstrasensoras spējas.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!