Foto: Shutterstock
Ko prognozē numeroloģiskie aprēķini 2019. gadam? Lai to noskaidrotu, ir jāveic daži aprēķini.

Sākumā noteiksim savu dzīves ceļa ciparu. Lai to izdarītu, saskaitām kopā visus dzimšanas datu ciparus.

Piemēram, cilvēks ir dzimis 04.10.1970.

Saskaitām visus ciparus kopā: 0+4+1+0+1+9+7+0, iegūstam summu 22. Ir vajadzīgs viens cipars, tāpēc iegūto skaitli reducējam (skaitām) kopā, līdz iegūstam vienu ciparu, šajā gadījumā: 2+2=4.

Šā konkrētā cilvēka dzīves ceļa cipars ir 4.

Otrs svarīgais rādītājs ir esošais gads deviņu gadu ciklā. To mēs nosakām šādi: cilvēka gadu skaits plus viens.

Mūsu piemērā cilvēka vecums ir 48 gadi. Tātad 48+1=49.

Atkal saskaitām iegūtos ciparus kopā: 4+9=13. Iegūto skaitli reducējam: 1+3=4.

Šā konkrētā cilvēka cikla gads ir 4 līdz nākamai dzimšanas dienai, tad cikla gads mainās.

Atrodi savu dzīves ceļa cipara sadaļu un tajā – individuālā cikla gadu, kā rādīts augstāk!

Jāatceras, ka vienmēr ir izņēmumi, tāpēc, ja tev ir paredzēts kaut kas labāks, lai notiek tas!

Ja dzīves ceļa cipars ir 1

Foto: Shutterstock

Cikla gads 1

Ļoti spēcīgs gads. Uz priekšu! Visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā. Jauni sākumi. Sagaidāma profesionālā izaugsme. Uzvaras gads.

Cikla gads 2

Šogad gaidāma viegla un veiksmīga komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, jaunas iepazīšanās. Katrā no šīm sfērām jāuzstāda galvenais mērķis – uzvara. Vēlams nogludināt konfliktus un harmonizēt attiecības ar tuviniekiem.

Cikla gads 3

Šogad aktuāla patīkamas vides veidošana, lai priecātos kopā ar draugiem. Īpaši nenopietns prāts. Liels radošais potenciāls. Iespēja sasniegt visu, bet ir tendence izvēlēties vieglus uzdevumus.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, vairākkārt pārbaudot padarītā darba kvalitāti.
Tāda ir šā gada veiksmes atslēga. Aktuālas standarta vērtības, lai viss būtu, kā sabiedrībā pieņemts. Pēc labi padarītā darba, visbiežāk pēc četriem gadiem, nāk nopelnītā alga.

Cikla gads 5

Pēc iepriekšējā, pamatīgi nostrādātā gada ir pienācis laiks ievilkt elpu. Strādāt negribas nemaz. Prātā ir izklaides un izpriecu braucieni interesantā vidē un kompānijā. Spēcīgi darbojas veiksmes faktors, tāpēc der nopirkt loterijas biļeti!

Cikla gads 6

Ģimene, ģimene un vēlreiz ģimene. Veidot, harmonizēt, rūpēties. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde arī ir šā gada aktuālā tēma. Der aizdomāties pat par jauna mājokļa iegādi.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Pateicoties šai nodarbei, var neitralizēt visas nepatīkamās tēmas, ja tādas parādās. Bet izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem.

Cikla gads 8

Ļoti labs gads cienījamiem cilvēkiem, tai skaitā biznesa cilvēkiem un skolotājiem. Pēdējo gadu darba algas gads – kas sastrādāts, nāk atpakaļ, tāpēc jāpriecājas tiem, kuri daudz strādājuši. Iespējama mērķu sasniegšana, ja tiek atrasts laiks arī atpūtai.

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās, šī nodarbe šogad sagādā prieku. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem, kuras mērķis ir kļūt līderim.

Ja Dzīves ceļa cipars ir 2

Foto: Shutterstock

Cikla gads 1

Spēcīgs gads. Uz priekšu, ņemot talkā komunikāciju un sevis reklamēšanu! Veiksme visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, sabiedriskās attiecības. Uzvaras gads.

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, iepazīšanās, katrā sfērā uzstādot sev galveno mērķi – uzvaru, radoši izpaužoties. Liels prieks un jaurība ienāk dzīvē.

Cikla gads 3

Prātā prieks, līksme, draiskulības. Bet realitātē – uzdotais darbs ir jāpadara, un jādara tas ar atbildības sajūtu. Un tikai tad, kad darbs padarīts, vat svinēt uzvaru un atpūsties, priecājoties un līksmojot, bet jāatceras, ka nākamais darbs jau stāv aiz durvīm.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, pārbaudot padarītā darba kvalitāti vairākkārt. Veiksme un prieks šajā nopietnajā procesā ir kā bonuss par labi padarītu darbu.

Cikla gads 5

Izklaides un atpūta patīkamā vidē un kompānijā. Veiksme. Radošā potenciāla realizācija. Strādāt negribēsies nemaz. Bet, nedaudz piespiežot sevi darboties, var gūt jūtamus rezultātus. Lielākais motivators ir ģimene.

Cikla gads 6

Šī gada galvenā tēma – ģimene, mīlestība un bērni. Veidot, harmonizēt, rūpēties, izglītot sevi un savus mīļos ir patīkami. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde arī ir aktuāli. Iespējams ceļojums kopā ar ģimeni.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Bet izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi ir saprast, kāda veida izglītība ir nepieciešama tieši šogad.

Cikla gads 8

Ļoti labs gads cilvēkiem, kuri saprot, ko nozīmē balanss, līdzsvars. Mērķu sasniegšana. Uzmanies – jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis. Ja esi pārāk pieķēries kaut kam, no kā sen jau vajadzēja tikt vaļā, šogad atbrīvoties no tā ir daudz vieglāk nekā citus gadus.

Cikla gads 9

Šogad ir ātiek vaļā no visa liekā visās jomās, darot to viegli un patīkami. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem, kuras mērķis ir kļūt par vidutāju un miera nesēju.

Ja Dzīves ceļa cipars ir 3

Foto: Shutterstock

Cikla gads 1

Ļoti spēcīgs gads. Uz priekšu! Visās jomās, īpaši, uzņēmējdarbībā, karjerā, publicistikā. Jauni uzsākumi. Karjeras izaugsme. Uzvaras gads.

Cikla gads 2

Aktuāla ir komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, iepazīšanās, katrā sfērā uzstādot galveno mērķi – uzvaru. Tā šogad nāk caur smagu darbu, un visu lietu kārtību. Tad kā balva nāk prieks un patiess gandarījums.

Cikla gads 3

Šis gads atnes prieku, līksmi un draiskulības. Viegli uzdevumi, kuri sasniedzami, gluži kā rotaļājoties. Uzmanies, lai neaizrotaļātos neceļos. Nopērc loterijas biļeti!

Cikla gads 4

Šogad ir cītīgi un kārtīgi jāstrādā, pārbaudot padarītā darba kvalitāti vairākkārt. Aicini palīgā ģimenes locekļus! Tad pēc labi padarītā darba nāks nopelnītā alga, gandarījums un prieks.

Cikla gads 5

Veiksme, radošas izpausmes un izpriecas šogad klauvē pie tavām durvīm. Strādāt negribēsies nemaz. Bet, nedaudz piespiežot sevi darboties, var gūt jūtamus rezultātus. Ieteicami ceļojumi, redzes loka paplašināšanai un priekam.

Cikla gads 6

Galvenā tēma šajā gadā ir ģimene. Veidot, harmonizēt un rūpēties par to ir tava darbu saraksta pirmajā vietā. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde. Risks reizēm attaisnojas.

Cikla gads 7

Izglītība - gada galvenā tēma. Svarīgi izlemt, kā un ar ko ceļojot, lasīt grāmatas, tikties lai iegūtu informāciju. Iegūtās zināšanas palīdzēs tikt vaļā no liekās bagāžas, tādējādi atbrīvojot vietu jauniem sasniegumiem.

Cikla gads 8

Ļoti labs gads. Visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, publicistikā. Mērķu sasniegšana. Jaunu lietu uzsākšana. Uzmanies - jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis.

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās. Ja nezini, kas tas varētu būt, pajautā draugiem un paziņām, tev pateiks priekšā. Veic inventarizāciju un izstrādā darbības plānu nākamajiem deviņiem gadiem.

Ja Dzīves ceļa cipars ir 4

Foto: Shutterstock

Cikla gads 1

Jauna cikla sākuma gads. Aktuāla fundamentālu lietu uzsākšana un profesionālā izaugsme. Darbs un likumu ievērošana. Uzvaras, kuras ir rūpīgi izplānotas.

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana, iepazīšanās, katrā sfērā uzstādot, kā galveno mērķi uzvaru. Veiksme un prieks šogad ir tavi sabiedrotie.

Cikla gads 3

Prieks un piedzīvojumi kopā ar ģimeni šogad ir kopā ar jums. Omulīgas vides veidošana un nestandarta risinājumi dod gandarījumu. Jāpilda uzdevumi, kuri sasniedzami viegli.

Cikla gads 4

Šogad ir cītīgi un kārtīgi jāstrādā, pārbaudot padarītā darba kvalitāti vairākkārt. Aktuāli ir kvalifikācijas celšanas un personības pilnveides kursi. Tad pēc labi padarīta darba nāk nopelnītā alga un prieks par sasniegto.

Cikla gads 5

Strādāt gribēsies daudz retāk nekā citus gadus. Aktuāla ir bērnu audzināšana, mīlestība un vaļasprieki. Darbā jāpielieto jaunas radošas pieejas, tas dod jūtamus rezultātus.

Cikla gads 6

Šogad labi norit ģimenes lietu sakārtošana. Ģimenes vērtību pārskatīšana, to harmonizēšana. Iespējama dzīvesvietas maiņa vai jāveic ģenerālā tīrīšana, tai skaitā remonts un atbrīvošanās no veciem krāmiem, lai atbrīvotu vietu jaunām lietām.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Bet izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi uzstādīt mērķi – personības pilnveide panākumu sasniegšanai. Jaunu lietu sākšana, balstoties uz iegūtajām zināšanām.

Cikla gads 8

Šogad aktuāla ir attiecību sfēra, to sakārtošana. Vēlams izvairīties no konfliktiem. Jāņem tikai tas, ko esi nopelnījis. Procesi notiks lēni, bet pamatīgi. Kā mežā sauc, tā atskan – tāpēc izdevīgi būt krietnam cilvēkam.

Cikla gads 9

Šajā gadā jātiek vaļā no visa liekā visās jomās. Veic inventarizāciju, tas šogad sagādās prieku. Ja kaut kam būsi pārāk pieķēries un nelaidīsi vaļā, tas tiks atņemts ar varu. Izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem.

Ja Dzīves ceļa cipars ir 5

Foto: Shutterstock

Cikla gads 1

Uzsāc kaut ko jaunu, veiksme ir tev blakus. Ļoti labs gads. Visās jomās, īpaši, uzņēmējdarbībā, karjerā, jaunradē. Profesionālā pilnveide. Uzvaras gads.

Cikla gads 2

Šogad aktuāla ir komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu veidošana, iepazīšanās un ģimenes dibināšana, katrā sfērā uzstādot mērķi – uzvara. Vēlams izvairieties no konfliktiem un harmonizēt attiecības.

Cikla gads 3

Prieks un jautras kompānijas, ziņu ievakšana un to nodošana tālāk, flirts un pat mīlas trīsstūri šogad ir iespējami. Veido patīkamu un omulīgu vidi, lai pēc līksmām aktivitātēm varētu nedaudz palaiskoties. Tomēr jāatceras, ka ir pienācis īstais laiks jaunu iemaņu apgūšanai vai esošo paplašināšanai un nostiprināšanai.

Cikla gads 4

Šogad ir aktuāla rīcība, aktīva darbošanās un stabilitātes nostiprināšana. Tad pēc labi padarīta darba nāk nopelnītā alga. Pievērs uzmanību veselībai – pēc saspringtas darba dienas ir jāatpūšas.

Cikla gads 5

Veiksmes un iedvesmas gads ar milzīgu radošo potenciālu. Dzīvē ienāk mīlestība. Prieks kopā ar bērniem. Ieteicams nodarboties ar labdarību.

Cikla gads 6

Šogad aktuālas ir ģimes lietas. Parādās nepieciešamība harmonizēt to un rūpēties par to. Remonts un jaunu mēbeļu iegāde ir veicamo darbu sarakstā. Der padomāt par ģimenes iesaistīšanu biznesā.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Bet izglītoties var radoši un patīkami: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi uzstādīt mērķi – personības pilnveide un panākumu sasniegšana. Noderīgi ir uzlabot attiecības ar tuviniekiem un kolēģiem.

Cikla gads 8

Šogad ir jāsaglabā miers un pacietība. Liela iespēja saņemt algu par darbiem, kas izdarīti pirms četriem gadiem. Bet jāņem tikai tas, kas nopelnīts. Der sagādāt patīkamu atmosfēru radošai darbībai.

Cikla gads 9

Apstājies uz mirkli un padomā par savu veselību un vidi, kurā darbojies. Šogad ir pienācis laiks sakārtot attiecības. Labi tikt vaļā no visa liekā visās jomās. Veic inventarizāciju un izstrādā stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem.

Ja Dzīves ceļa cipars ir 6

Foto: Shutterstock

Cikla gads 1

Ļoti spēcīgs gads. Visās jomās, īpaši, uzņēmējdarbībā, karjerā, pakalpojumu sniegšanas jomā, žurnālistikā. Labi norit jauni uzsākumi. Akcentu var likt uz profesionālo pilnveidi. Der paļauties uz ģimenes atbalstu.

Cikla gads 2

Patīkamas komunicēšanas, sevis reklamēšanas, kontaktu dibināšanas, iepazīšanās un partnerattiecību veidošanas gads. Mērķu sasniegšanā ieteicams balstīties uz zinātniskām metodēm. Un, protams, jautrā kompānijā svinēt uzvaras.

Cikla gads 3

Šogad jāatrod līdzsvars atpūtā un darbā, priekā un nopietnībā, naudas pelnīšanā un tērēšanā. Tad, kad šis līdzsvars ir atrasts un ir izveidota harmoniska vide jauniem sasniegumiem, uzvaras nāk viegli.

Cikla gads 4

Likumu, noteikumu un instrukciju ievērošana šajā gadā ir panākumu atslēga gan darbā, gan sadzīvē. Saplānot, pārplānot un kontrolēt arī ir lietderīgi. Darba procesā jāatbrīvojas no novecojušiem paņēmieniem un tehnoloģijām. Tad pēc labi padarītā darba nāk nopelnītā alga.

Cikla gads 5

Ļoti labs, pat izcils gads. Panākumi, veiksme un izpriecas. Iespējamas pat vairākas iemīlēšanās. Tomēr der koncentrēties uz mērķu sasniegšanu, tad var sasniegt izcilus rezultātus un uzvaras profesionālā un visas citās jomās.

Cikla gads 6

Šogad aktuāla ir gimene un attiecības, tāpēc ieteicams to veidot, harmonizēt un rūpēties. Būt kopā un atbalstīt vienam otru, virzītīties uz kopēju mērķi. Daudz domu par remontu un jaunu mēbeļu iegādi. Vēlams uzlabot komunikāciu ar bērniem un vecākiem.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Radīsies vēlme paceļojot ar ērtībām, lasīt vieglas, bet tomēr izglītojošas grāmatas, tikties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi uzstādīt mērķi – personības pilnveide un panākumu sasniegšana.

Cikla gads 8

Šogad vēlams pievērst lielāku uzmanību laika plānošanā. Jāatvēl brīži arī ģimenei un atpūtai. Domāt tikai par naudu ir labi, bet lai tās būtu noteiktas stundas dienā. Līdzsvars it visā palīdz sasniegt augstus rezultātus.

Cikla gads 9

Apstājies un izvērtē, kas ir svarīgs šajā dzīvē. Prātīgi ir veikt inventarizāciju. Vēlams nodarboties ar labdarību. Prieki kopā ar bērniem vai izklaides ar pieaugušajiem palīdz grūtākos brīžos. Iespējams iekodēt nākamos deviņus gadus pēc sev vēlama scenārija.

Ja Dzīves ceļa cipars ir 7

Foto: Shutterstock

Cikla gads 1

Ļoti spēcīgs gads. Izmantojat savu pieredzi un zināšanas, lai gūtu panākumus visās jomās, īpaši, uzņēmējdarbībā, karjerā, zinātnē. Paredzami jauni uzsākumi. Uzvaras šogad atturamies svinēt vienatnē – aicinam draugus!

Cikla gads 2

Šogad der pievērsties attiecību sakārtošanai. Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana un jaunas iepazīšanās ir aktuālas. Nauda nāk vieglāk nekā citus gadus, atliek tikai to saglabāt.

Cikla gads 3

Veidojiet sev ērtu un komfortablu vidi. Ļauj ienākt dzīvē vieglumam. Izmet visas nevajadzīgās un liekās domas ārā no galvas, lai varētu pievērsties galvenajam - priekam par to, ka tu proti savas zināšanas pielietot praksē. Tad dari to!

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, pārbaudot padarītā darba kvalitāti vairākkārt, ievērojot likumus un normas. Tad pēc labi darīta darba nāk nopelnītā alga, par kuru šogad ir patiess prieks. Gads sola uzvaru un jaunus sākumus.

Cikla gads 5

Veiksme komunikācijā, kontaktu dibināšanā, interesantas iepazīšanās. Arī iemīlēšanās. Vēlme doties ilgstošā atvaļinājumā. Bet, nedaudz piespiežot sevi darboties, var gūt jūtamus rezultātus.

Cikla gads 6

Ļoti labs un harmonisks gads. Ģimenes dzīve atnes prieku. Atbalsti savus dzīvesbiedrus. Tiem, kuriem ģimenes vēl nav, tā jādibina. Mājvietas labiekārtošana šogad ir aktuāla. Panākumi darbā sasniedzami ar tuvinieku atbalstu.

Cikla gads 7

Izglītība un uzcītīgs darbs - gada galvenā tēma. Bet izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot grāmatas, tiekoties ar interesantiem cilvēkiem. Svarīgi uzstādīt mērķi - personības pilnveide panākumu sasniegšanai. Sistemātiska rīcība vairo labklājību.

Cikla gads 8

Veiksmīgs gads biznesa cilvēkiem, skolotājiem un cienījamiem cilvēkiem. Mērķu sasniegšana. Pēkšņa aizraušanās ar pilnīgi jaunu lietu vai hobiju. Der apdomāt par bērnu nākotni. Var nopirkt loterijas biļeti.

Cikla gads 9

Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās. Īpaši cītīgi jāpievēršas mājvietas kārtīgai iztīrīšanai, izmetam visu lieko, lai atbrīvotu vietu jaunām lietām un priekam! Var izstrādāt veiksmīgu stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem.

Ja Dzīves ceļa cipars ir 8

Foto: Shutterstock

Cikla gads 1

Ļoti spēcīgs gads. Uz priekšu! Visās jomās, īpaši, uzņēmējdarbībā, karjerā. Jaunu lietu sākšana. Lielu pirkumu veikšana. Profesionālā izaugsme. Uzvaras gads.

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, iepazīšanās ir šā gada aktuālās tēmas. Kontaktu dibināšanā ir jāizsver – vai šis tiešām ir tas, ko tu vēlies. Iesaistīšanās labdarības pasākumos atnes veiksmi visas dzīves sfērās.

Cikla gads 3

Gan izklaidēm, gan lieliem darījumiem piemērots gads. Bet viens no otra ir jānošķir. Ja bizness, tad bizness, ja atpūta, tad atpūta. Prieks par uzvarām. Gados pieredzējušākiem cilvēkiem materiāli īpaši labvēlīgs gads.

Cikla gads 4

Cītīgi, kārtīgi jāstrādā, pārbaudot padarītā darba atbilstību normām vairākkārt. Var šķist, ka procesi neiet uz priekšu tik ātri kā gribētos. Bet visam savs laiks. Tad pēc labi padarītā darba nāk nopelnītā alga un prieks par labi padarītu darbu.

Cikla gads 5

Pēc iepriekšējā pamatīgi nostrādātā gada ir pienācis laiks ievilkt elpu. Aktuālas izklaides un atpūta patīkamā vidē un kompānijā. Iemīlēšanās sajūta virmo gaisā. Aktivitātes kopā ar bērniem dod prieku. Sagaidāma veiksme darījumos. Der nopirkt loterijas biļeti.

Cikla gads 6

Jāiestāda koks, jāuzceļ māja, jādzemdē dēls – šā gada aktuālais sauklis. Svarīgs viss, kas ir stabils un ceļ autoritāti. Tomēr jāatceras veltīt laiku ģimenei. Uzvaras pamatīgās lietās, tai skaitā mājas remontā vai celtniecībā.

Cikla gads 7

Izglītība - gada galvenā tēma. Aktuāli arī izklaides ceļojumi. Paredzētas tikšanās ar interesantiem un pat nedaudz trakiem cilvēkiem. Šajā gadā veiksme stāv blakus. Biznesa plāna izstrādē nākamajam gadam ir lietderīga.

Cikla gads 8

Izvēlēties gada mērķus palīdz ģimene. Strādāt gribēsies maksimāla komforta apstākļos. Labs gads biznesa cilvēkiem. Jau laikus jāiegādājas cienasti uzvaras svinībām.

Cikla gads 9

Ekspertu padoms šogad var noderēt daudzās sfērās, tāpēc jau laikus būtu jāievāc ziņas par dažādu jomu speciālistiem. Atbrīvošanās no veciem papīriem, salūzušiem krāmiem un mirušām attiecībām sniedz gandarījumu.

Ja Dzīves ceļa cipars ir 9

Foto: Shutterstock

Cikla gads 1

Spēcīgs gads visās jomās, īpaši uzņēmējdarbībā, karjerā, darbā sabiedrības labā. Jauni sākumi. Profesionālā izaugsme. Uzvaras gads, ja ir prasme koncentrēt uzmanību uz galvenajām lietām. Uz priekšu!

Cikla gads 2

Komunicēšana, sevis reklamēšana, kontaktu dibināšana un uzturēšana, jaunas iepazīšanās ir aktuālas šogad. Prieku dod tikšanās ar seniem draugiem. Sekot savai intuīcijai ir prātīgi.

Cikla gads 3

Šā gada aktualitāte ir patīkamas vides veidošana, lai priecātos kopā ar draugiem. Prieks no komunikācijas. Pirms draugu ielūdz, izvērtē – vai tas nav vilks aitas ādā. Tendence izvēlēties vieglus mērķus, tie arī tiek sasniegti. Prāts padara iedomu tēlus par realitāti.

Cikla gads 4

Šis ir gads, kad jāpieliek pūles, lai spētu koncentrēties uz darbu. Tas nedodas viegli, ļoti strikta kārtība, iespējams, tev šogad nav pa prātam. Bet tomēr ir vērts pacensties, jo pēc labi padarītā darba agrāk vai vēlāk nāk nopelnītā alga. Prieks no patīkamas komunikācijas.

Cikla gads 5

Iespēja realizēt savu radošo potenciālu. Lai to varētu izdarīt, ir jāsakārto darba vide, jāsniedz mīlestība un jābauda māksla. Biznesā jāievēro visi likumi un termiņi – ja tā tiek darīts, gaida veiksme un uzvara.

Cikla gads 6

Ģimene šogad ir pirmajā vietā. Aktīva atpūta kopā ar ģimeni. Mīlestība un bērni dod prieku. Attiecību veidošana, harmonizēšana. Mājvietas labiekārtošana veicina attiecību veidošanu un harmonizēšanu. Otrs scenārijs – pilnīga ziedošanās sabiedrības interešu labā.

Cikla gads 7

Izglītība – gada galvenā tēma. Izglītoties var dažādi: ceļojot, lasot filosofiskas grāmatas, tiekoties ar gudriem cilvēkiem. Šajā gadā apziņu paplašinošas var būt sarunas ar saviem vecākiem vai bērniem. Var rēķināties ar ģimenes atbalstu.

Cikla gads 8

Šogad turpinās iepriekšējā gada tēma – izglītība un redzes loka paplašināšana. Labi ir izprast lietu mijiedarbību. Lieliski norit izplānotu mērķu sasniegšana.

Cikla gads 9

Gads labdarībai. Jātiek vaļā no visa liekā visās jomās. Labi veikt inventarizāciju un izstrādāt stratēģiju nākamajiem deviņiem gadiem. Apceres laiks. Drīkst pafilosofēt vienatnē, dialogā vai pat atklātās diskusijās, iespējama pietuvināšanās patiesībai.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!