Foto: Kādas dzīvojamās mājas pieteiktas Latvijas Būvniecības gada balvai 2020
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Būvniecības gada balvai šogad saņemti gandrīz 140 pieteikumi, turklāt to vidū ir privātmājas, daudzdzīvokļu ēkas, kā arī vasaras un atpūtas mājas, kas cīnīsies par prestižo apbalvojumu. Portāls "Tava Māja" piedāvā aplūkot mājas, kas pieteiktas prestižajam konkursam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kā portālu "Tava Māja" informē pasākuma pārstāve Agrita Lūse, objekti tiek vērtēti 10 nominācijās: "Restaurācija", "Fasāžu atjaunošana", "Jaunbūve – sabiedriska ēka", "Jaunbūve – dzīvojamā ēka", "Pārbūve", "Teritorijas labiekārtojums – publiskā un privātā", "Jauna inženierbūve/infrastruktūras būve", "Inženierbūvju/infrastruktūras būvju pārbūve", "Industriālie objekti – jaunbūve, pārbūve vai modernizācija" un "Koka būve". Visus pieteikumus izvērtēs profesionāla žūrijas komisija. Plānots, ka uzvarētāji tiks paziņoti marta sākumā.

Portāls "Delfi" jau ziņoja, ka konkursā aktīvas ir bijušas mācību iestādes, realizējot visdažādākos projektus – jaunbūves, pārbūves, sporta halles. "Radošais gars katrā no tām ir individuāls, orientējoties uz to, kas mūsdienu censoni varētu iedvesmot zinību apguvei," tā Latvijas Būvniecības gada balvas pārstāve.

Jau vēstīts, ka Latvijas Būvniecības gada balva norisinās jau 7. gadu. Tas ir lielākais nozares konkurss pieteikumu skaita ziņā, ļaujot pilnvērtīgi pārskatīt arhitektūras un būvniecības devumu gada griezumā Latvijā, kā arī aiz tās robežām, ja Latvijas pilsoņi – nozares speciālisti – ir darbojušies aiz valsts robežām. Turklāt konkursa pieteikumi ļauj konstatēt jaunākās tendences.

Portāls "Tava Māja" apkopoja privātmājas un daudzdzīvokļu ēkas, kā arī vasaras un atpūtas mājas, kas startē konkursā:

Tags

Dizains Latvijas Būvniecības gada balva
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form