Laiks gādāt stādus! Vietas, kurp šopavasar doties pēc dārza labumiem
Foto: Shutterstock

Nepaies ne viens mirklis, kad pavasaris strauji pāries vasaras sezonā, un baudīsim jau darba augļus, proti – skaisto ziedoni, ražu un daili dārzā un pagalmā. Taču līdz tam jāpagūst dažādi dārza darbi, tai skaitā stādīšanas, tāpēc, ja ir iecerēts ainavu vai dobes papildināt ar ko jaunu, jau var lūkot stādus.

''Tavs Dārzs'' nu jau tradicionāli saviem lasītājiem apkopojis populārākos tirdziņus un stādu pasākumus, kurp vērts doties pēc dārza papildinājumiem. Rīgā, tās apkaimē, un ne tikai. Iepazīsties ar tuvākajiem pasākumiem un ieplāno došanos pēc stādiem.

Iespējams, bez šiem pasākumiem ir vēl kādi nozīmīgi notikumi, tāpat kāds noteikti tiks izziņots vēl pēc laika, tāpēc aktuālie pasākumi var mainīties. Bet, ja zini kādu stādu tirgu, kas noteikti pelnījis iekļauties šajā uzskaitē, droši padalies ar informāciju komentāros!

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Tavs Dārzs iesaka