Nepareizi ir pareizi – neiedomājamas alternatīvas tradicionālajiem dekoriem
Foto: Shutterstock

Būsim godīgi, visiem patīk izcelties, izdomāt ko jaunu un atrādīt citiem, kādu oriģinālu pieeju kaut kam tradicionālam esam atraduši. Šogad vairāk kā jebkad tradicionālās Ziemassvētku eglītes aizstāj citādāki rotājumi, zaru vietā izvēloties sīpolpuķes, bet pašas eglītes vietā izrotājot ananasu!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tas, kā mēs rotājam māju un sagaidām Ziemassvētkus, ir katra paša pārziņā, un neviens nevar pārmest, ka kāds mežā nocērt eglīti. Bet mēs varam iedvesmoties viens no otra un varbūt ņemt par piemēru, kā, pat iztiekot bez mežu izciršanas un zaru plēšanas, var radīt svētku sajūtu mājās.

Pārsteidzīgs pavasaris

Viena no šīs sezonas aktualitātēm ir pavasara sīpolpuķu iekļaušana svētku dekorācijās. Parasti gan hiacintes podiņos asociējas ar atkusni, pavasari un no svētkiem vairāk tomēr Lieldienas, tomēr gana daudz ļaužu uzskata, ka arī Ziemassvētkiem augs piestāv. Un, ja tā padomā, izplaukušie ziediņi pat nedaudz atgādina eglīti! Pieskaņotā noformējumā patiesi izskatās gaumīgi un arī svētku gaidīšanas laikam atbilstoši. Lūk, daži piemēri!

Sastādot sīpolpuķes kādā spainītī vai bļodā, apkārt saliekot sūnas (tās palīdzēs arī uzturēt vienmērīgu mitrumu), dekorējot ar čiekuriem, iegūsi interesantu kompozīciju.

A post shared by Maude (@maude_czl) on Nov 30, 2016 at 10:13am PST

A post shared by Iveta (@igruodyte) on Dec 5, 2017 at 12:52pm PST

Radošā alternatīva eglītei

Arvien biežāk izskan viedokļi, ka svētkiem par godu cirst vai nopirkt eglīti nav tomēr prāta darbs, ja tā pēc tam tiek sadedzināta vai izmesta - galu galā, tā augusi ilgus gadus. Tad nu tie, kas nevēlas šādi greznot māju, nākuši klajā ar ideju, ka eglīti var aizstāt ar ananasu. Tas, protams, ir mazāks, taču tieši tāpēc ar to var izrotāt gan birojā darba galdu, gan mājās kafijas galdiņu, plauktu vai ko citu. Kā tas izskatās? Lūk, ārvalstīs jau ne viens vien pamanījies izrotāt eksotisko augli!

A post shared by beachgirl9 (@beachgirl9) on Nov 3, 2017 at 4:07am PDT

Var gan iekārt rotājumus, gan aptīt lampiņu virtenes – viss ir iespējams!

A post shared by Lauren O'Toole (@lauren.otoole) on Nov 27, 2017 at 9:29pm PST

A post shared by Margaret Joyce (@magsjoy) on Nov 24, 2017 at 8:43am PST

A post shared by Theresa Budnik Combs (@tbudco) on Dec 4, 2017 at 10:38am PST

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Bet ar to vēl radošās fantāzijas nav izsmeltas. Egles tiek veidotas pat no iztukšotām vīna pudelēm!

Šeit gan rūpīgāk jāpārdomā, kā pudeles stirpināt kopā, lai veidotos arī egles forma, taču vienkāršākā variantā var tās salikt uz dažāda augstuma ķeblīšiem vai kastēm, lai veidojas egles forma. Feina ideja eglītes noformējumam vīna veikalā!

Ja vēl iekārsi lampiņu virtenes, pudeles izgaismosies un noformējums izskatīsies vēl iespaidīgāks.

A post shared by Chris Carsten (@ccarsten11) on Dec 19, 2016 at 9:15pm PST

Tags

Ziemassvētku eglīte Ziemassvētku rotājumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form