Pēc stādiem! Tirdziņi, kur doties iepirkt augus šopavasar
Foto: Shutterstock

Gada rosīgākais laiks dārzā ir klāt! Jāsteidz iegādāt stādi, īstenot visas idejas, vienlaikus tverot baudu no tā, ka beidzot var ar pirkstiem iegrimt zemītē un uzņemt tās spēku. Ja vēlies papildināt sava dārza krāšņumu ar kādu jaunu stādu, palūko, kur šopavasar būsi gaidīts.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Unikāli stādi no botāniskā dārza

Pirmajās Lieldienās, 16. aprīlī, no pulksten 10 līdz 19 Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā notiks Lieldienu tirdziņš, kura laikā varēs iegādāties plašu vietējo ražotāju preču klāstu un, piedaloties dažādās tematiskās aktivitātēs, nosvinēt Lieldienas.

Tirdziņa apmeklētājiem būs unikāla iespēja iegādāties LU Botāniskajā dārzā audzētus stādus. Ikdienā botāniskais dārzs nepiedāvā augu tirdzniecību, taču īpaši šim notikumam sagatavoti dāliju gumi, dažāda veida kokaugu, krāšņu telpaugu, dažādu rododendru, tajā skaitā acāliju, šķirņu un citu augu stādi, kurus katrs varēs iegādāties un izdaiļot savu piemājas dārziņu vai papildināt telpaugu kolekciju. Botāniskā dārza augu tirdzniecība notiks Palmu mājas vestibilā.

Plašāka informācija šeit.

Tags

Dārza labiekārtošana Lasāmgabali Stādu parāde
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form