Moderna pasēdēšana jeb Radoši un neparasti krēsli virtuvei
Foto: stock.xchng

Ne reizi vien esam piefiksējuši to, ka vislabākās sarunas ar cilvēkiem rosās tieši virtuvē, tieši tāpēc krēslu ērtībai un izskatai ir liela nozīme. Krēsli ir ne tikai ērtībai, bet arī interjera papildinājumam, tāpēc radošas iedvesmas nekad nevar būt par daudz.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Virtuves krēslu dizains tik tiešām ir ļoti dažāds un katrai gaumei pielāgojošs, tāpēc izvēles iespējas ir neierobežotas. Protams, visērtākie krēsli būs tie, kas papildināti ar mīkstiem paliktniem vai polsterējumiem, un arī šo krēslu piedāvājums nebūt nav skops. Sākot no puķainiem, grafiskiem, pumpainiem, beidzot ar vienkrāsainiem un strīpainiem.

Pēdējā laika aktualitāte ir caurspīdīga materiāla krēsli, kas lieliski iekļaujas interjerā, nesaraibinot kopskatu un ļaujot izcelties citām sastāvdaļām.

Krēsliem pie bāra letes ir jābūt īpaši ērtiem, jo tie ir neierasti augstāki, tāpēc visprātīgāk izvēlēties krēslus ar atzveltnēm. Šāds risinājums būs ērtāks ilgstošākai sēdešanai, turklāt pamatne ir īpaši mīksta, bet krēsls pamats stabils.

Metāliskus un smagnējus krēslus var padarīt arī romantiskākus un mājīgākus ar mīkstajiem spilveniem vai paliktņiem, pilnībā mainot to noformējumu. Metāliski krēsli patiesi nav ērtākie sēdēšanai, jo tie ir cieti un stingri, tieši tāpēc mīkstie papildinājumi ir lielisks risinājums. Svarīgi šādiem krēsliem kāju apakšas papildināt ar mīkstajiem spilventiņiem jeb filca gabaliņiem, lai grīdas virsma netiktu sabojāta, bīdot krēslus.

Nereti dizaina dēļ tiek izvēlēti varbūt ne tie ērtāki, bet noteikti modernākie krēsli. Tik neparasta dizaina dēļ daudzi ir gatavi upurēt ērtību un baudīt īpašu dizainu.

Maldīgi ir uzskati, ka plastmasas krēsli izskatās bezgaumīgi un lēti. Mūsdienās tie noteikti vairs nelīdzinās dārza jeb piknika krēsliem, jo tie pieejami dažādās formās, krāsās un izpildījumos, radot pavisam neierastu dizainu.

Arī klasiskie koka krēsli nav izgājuši no modes ierindas un tie joprojām tiek izvēlēti virtuves iekārtojumā. Ja pamatne šķiet pārāk cieta, arī to var papildināt ar piesienamiem mīkstajiem paliktņiem.

Dažādu dabīgo materiālu savienojums ar koku ir gaumes apliecinājums daudzās brīvdienu mājās. Arī šie krēsli ar koka rāmi, bet pinumu sēdvietā, ir gaumīga izvēle mūsdienīgās virtuvēs ar interjeru provinces stilā.

Metālisko krēslu ēru nesen papildinājuši smalkāki pinumi, kas piestāvēs lielākam vairumam interjeru. Šādi risinājumi pieejami gan zemākos, gan bāra krēslos.

Tas, ka krēsliem ne vienmēr jābūt vienādiem, ir patīkams atklājums vairumam no mums. Ja nu gadījumā četri vai vairāki pēc stila atšķirīgi krēsli šķiet pārāk ekstrēms risinājums, izvēlies dažādu krāsu krēslus.

Bāra krēslu izpildījums ir tik dažāds, cik plaša ir mūsu fantāzija. Koks, plastmasa, metāls, pinumi, audums – viss ir iespējams un pielāgojams.

Koka zaru motīvi ir modes tendence, kas parādās gan dažādos sienu dekoros, gan krēslu izpildījumos. Šis ir ļoti labs piemērs tam, kā šo aktualitāti ieviest mūsdienīgā interjerā. Lai arī šie krēsli neizskatās tie ērtākie, patiesībā sēdēšana tajos ir pat ļoti baudāma, galvenais ir pareiz muguras izliekums.

Plašās virtuvēs vai ēdamistabas telpās noteikti piestāvēs lieli un masīvi krēsli ar platu atzveltni un mīkstiem paliktņiem.

Tags

Krēsls Virtuve Virtuves mēbeles
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form