Neslēpt skapī, bet izcelt. 12 lietas, kuras jāatstāj uz virtuves virsmām
Foto: Shutterstock

Mūsdienās lielā cieņā ir minimālisms, bet ir cilvēki, kuriem tieši patīk, ka mājoklis ir pilns ar dažādiem nieciņiem, jo tas rada mājīguma sajūtu telpā. Šoreiz aplūkojam 12 lietas virtuvē, kas nav jāslēpj skapjos, bet tās var droši atstāt uz virtuves virsmām, lai ir redzamas arī citiem.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Portāla "Houzz" eksperti vēsta, ka šīs lietas virtuvē izskatīsies iederīgi, turklāt būs arī ļoti funkcionālas. Tikai jāliek aiz auss, ka visas lietas, kas nav noglabātas aiz skapīšu durvīm, pārklājas ar putekļu slānīti, tāpēc svarīgi visu laiku ir uzpasēt tīrību.

Virtuves svari. Piekritīsiet, ka viens no noderīgākajiem rīkiem virtuvē, kas krietni atvieglo ēdiena pagatavošanu. Īpaši noderīga ierīce tiem, kas vadās pēc receptēm, netaisot ēdienu "uz aci". Kā atzīmē "Houzz", mūsdienās svariņus var nopirkt dažādās krāsās un izmēros.

Garšaugs. Tas virtuvē ne tikai radīs patīkamu aromātu, bet arī noderēs kā laba piedeva ēdieniem. Tikai atceries, ka garšaugi nemīlēs tumšu virtuvi, tāpēc izvēlies tiem saulainu telpas stūrīti! Šeit varēsi atrast noderīgu informāciju par garšaugu audzēšanu iekštelpās, bet šajā rakstā varēsi izlasīt izplatītas kļūdas, audzējot garšaugus iekštelpās.


Mikseris. Šī ierīce, protams, nav no mazajām, tāpēc viennozīmīgi uz virtuves aizņems salīdzinoši daudz vietas. Šo ierīci "Houzz" eksperti izvēlējušies, jo tā ēdienu gatavošanā tiek pielietota bieži, turklāt mikseriem ir ļoti skaists dizains.


Garšvielu trauciņi. Tie allaž būs pa tvērienam! Ja virsma atļauj, tad uz tās var novietot arī traukus, kuros sabērti milti vai cukurs. Šie trauki var būt no stikla, keramikas vai metāla. Kas vēl svarīgi –šādi produkti tiks pasargāti no nevēlamiem kukaiņiem, piemēram, miltu kodēm.


Kafijas aparāts. Viena no elektroierīcēm, kas ir kafijas mīļotāju virtuvēs. Mūsdienās kafijas aparātu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc var izvēlēties sev tīkamāko krāsu, kas lieliski iederēsies virtuves interjerā, nemaz nerunājot par dažādajām kafijas automātu ekstrām un izmēriem.


Trauks ar augļiem. Gardi un veselīgi našķi, kas būs lielā cieņā gan lieliem, gan maziem. Dizaina augļu trauks telpā viennozīmīgi būs skaists interjera elements!

Pavārgrāmatu plaukts. Kā norāda "Houzz" eksperte, grāmatu plaukts vai statīvs ir viņas mīļākais virtuves aksesuārs. Uz šāda statīva var novietot ne tikai grāmatas, bet arī planšeti. Portāls atzīmē, ka ļoti labi ir masīvi statīvi, jo tie spēs noturēt smagas pavārgrāmatas.


Virtuves piederumi un piedevas. Uz virsmām var novietot arī nepieciešamākos rīkus, kas noder ēdienu pagatavošanā, piemēram, lāpstiņas, karotes, dēlīšus, kā arī eļļu, sāli un piparus.


Dakšu un nažu turētājs. Tas, protams, nenozīmē, ka viss piederumu komplekts jāsaliek turētājā, bet tajā var novietot tik dakšiņas un nazīšus, cik mājās ir ēdāju.


Liela izmēra bļoda. Kā norāda "Houzz", šī ideja dažiem šķitīs pieņemama, bet citiem - nē. Lielus traukus vienmēr ir gana sarežģīti uzglabāt skapjos, tāpēc tos var atstāt uz virsmām. Lielajos traukos būs ērtāk samaisīt salātus, atzīmē portāls.


Blenderis.
Vēl viena noderīga virtuves elektroierīce, kas mūsdienās ir nopērkama dažādās krāsās un izmēros. Lieliski noder biezzupu gatavošanai, smūtiju pagatavošanai un citu gardu ēdienu radīšanā.

Tosteris. Ir ģimenes, kurām lielā cieņā ir svaigi grauzdēta maizīte, taču ir arī tādas, kas tosteri uzskata par ierīci, kas tiek izmantota gaužām reti. Ja esi karstmaizīšu cienītājs, tad zini – šai ierīcei viennozīmīgi jābūt pa rokas tvērienam! Vēl labāk, ja tā atrodas blakus maizes traukam.

Tags

Virtuve Virtuves mēbeles Virtuves piederumi Virtuves tehnika
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form