Zaļā ceturtdiena – tīrīšanas diena. Kā uzkopt mājokli 20 minūtēs vai pat ātrāk?
Foto: Shutterstock

Ticējumi vēsta, ka Zaļajā ceturtdienā jāsapoš mājoklis, jo tad visu gadu valdīs kārtība. Protams, kārtība atkarīga no mums pašiem, tāpēc, lai atvieglotu mājas darbus, portāls "Tava Māja" sarūpējis padomu izlasi par tīrīšanas darbiņiem, kas paveicami 20 minūtēs vai pat mazāk. Piekritīsiet – nevienam taču māju nepatīk tīrīt stundām ilgi!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mājas darbos noteikti jāievēro ir zināms plāns, jo citādi visi darbiņi būs iesākti, bet neviens līdz galam tā arī nebūs pabeigts. No pieredzes varam teikt, ka labāk sakārtot vienu telpu, bet tikai tad ķerties pie nākošās. Padomu izlasē varēsi atrast dažādus noderīgus padomus, kā īsā laika posmā sakārtot dažādas telpas. Piemēram, rakstos uzzināsi, kā 10 minūtēs sapost vannasistabu, lai tā spīd un laistās, kā arī varēsi noskaidrot, kurus darbiņus vari paveikt televīzijas reklāmas pauzes laikā.

Savukārt, ja esi no tiem cilvēkiem, kam mājas darbi nesokas tik raiti, tad šajā rakstā vari pasmelties kripatiņu iedvesmas, kā iemīlēt mājas uzkopšanas darbus.

Lai māja spīd un laistās!

Tags

Mājas tīrīšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form