Aicina uz bezmaksas nodarbībām bērniem par drošu saskarsmi ar suni
Foto: Labo māju arhīvs

Jūlijā un augustā Vasaras suņu skoliņā bērniem notiks četras informatīvi izklaidējošas nodarbības, kuru laikā pieredzes bagātā kinologa Ivara Lielpētera vadībā bērni varēs apgūt zināšanas par drošību suņa tuvumā mājās un uz ielas, saņemt praktiskus padomus par mājdzīvnieka uzņemšanu ģimenē un aktīvi pavadīt laiku brīvā dabā, pastaigājoties ar četrkājainajiem draugiem. Suņu skoliņu bērniem jau otro vasaru piedāvā pārtikas un ikdienas interneta preču lielveikals "Barbora.lv" sadarbībā ar dzīvnieku patversmi "Labās mājas".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pirmās Vasaras suņu skoliņas nodarbības dzīvnieku patversmē "Labās mājas" norisināsies jau 19. un 26. jūlijā, sniedzot dalībniekiem iespēju izvēlēties sev vēlamo datumu. Pasākumā bez maksas, iepriekš reģistrējoties, ir aicināti piedalīties sākumskolas vecuma bērni, lai vasaras brīvlaiku pavadītu produktīvi un lietderīgi. Dienas gaitā neiztrūks arī fotografēšanās prieki, vasarīgi našķi un dāvanas no "Barbora.lv", kas ciemošanos dzīvnieku patversmē "Labās mājas" padarīs divtik īpašu.

"Bērnos ir gluži vai iekodēta mīlestība pret dzīvniekiem un dabu. Mēs "Labajās mājās" rūpējamies, lai ikviena ģimene, kas apsver dzīvnieka adopciju, saprastu ne vien priekus, bet arī atbildību, ko cilvēku dzīvē ienes suns. Taču labāka izpratne par suņu dabu un drošu saskarsmi noder arī tiem bērniem un pieaugušajiem, kam pašiem sava suņa nav. Tādēļ kopā ar kinologu Ivaru Lielpēteri ar prieku interaktīvi uzskatāmā veidā šovasar mācīsim jaunākajai paaudzei, kā draudzēties un rotaļāties ar suni abpusēji patīkamā veidā," stāsta dzīvnieku patversmes "Labās mājas" vadītāja Astrīda Kārkliņa.

Aicina uz bezmaksas nodarbībām bērniem par drošu saskarsmi ar suni
Foto: Labo māju arhīvs

"Jau otro gadu pēc kārtas "Barbora.lv" iesaistās šajā bērniem tik nozīmīgajā projektā. Izglītojošās aktivitātes speciālista pavadībā un reālā saskarsme ar četrkājainajiem draugiem, sniedz bērniem padziļinātu izpratni gan par rūpēm, gan attiecību veidošanu ar dzīvniekiem. Projektā iegūtās zināšanas ir visnotaļ noderīgs pamats visai ģimenei," atklāj interneta lielveikala "Barbora.lv" vadītāja Sanita Bērziņa.

Lai reģistrētu bērnu pasākumiem 19. vai 26. jūlijā no pulksten 11 līdz 13, vecākiem nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu šeit:

Reģistrācijas anketa 19. jūlija skoliņai
Reģistrācijas anketa 26. jūlija skoliņai

Vietu skaits ir ierobežots un, sasniedzot maksimālo dalībnieku skaitu, reģistrēšanās tiks slēgta. Visi reģistrētie dalībnieki saņems papildu informāciju par Vasaras suņu skoliņas norisi nedēļu pirms izvēlētās nodarbības dienas.

Aicina uz bezmaksas nodarbībām bērniem par drošu saskarsmi ar suni
Foto: Labo māju arhīvs

Organizatori aicina vecākus jau pirms skoliņas norises pārrunāt pamata drošības noteikumus, viesojoties dzīvnieku patversmē "Labās mājas". Lai gan suns ir ļoti gudrs dzīvnieks, ir jāatceras, ka tas komunicē nevis cilvēku, bet dzīvnieku valodā, tāpēc suņiem drīkst tuvoties lēni un cieņpilni, to klātbūtnē nedrīkst kliegt un skriet. Patversmes suņus drīkst glaudīt un aiztikt tikai tad, ja to atļāvis patversmes darbinieks.

Dzīvnieku patversmes "Labās mājas" darbību īsteno sabiedriskā labuma organizācija biedrība "Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa". "Labās mājas" šogad svin sava darba 10 gadu jubileju. Pirmajā desmitgadē patversmē drošu patvērumu guvuši vairāk nekā 5000 suņu un kaķu. Patversmes darbs pilnā apmērā tiek finansēts no sabiedrības un atbalstītāju ziedojumiem. "Labās mājas" īpašu paldies par ilggadēju atbalstu saka nodibinājumam "Borisa un Ināras Teterevu fonds". Visi patversmei ziedotie līdzekļi tiek veltīti patversmes darbam, lai pabarotu, sasildītu, izārstētu un aprūpētu nelaimē nonākušos ķepainīšus. Ikviens, kas vēlas atbalstīt "Labo māju" ķepainīšus, kamēr tie sagaida savu īsto ģimeni, aicināts par ziedošanas iespējām vairāk uzzināt patversmes mājaslapā.

Tags

Labās mājas Barbora Borisa un Ināras Teterevu fonds Dzīvnieku patversme Vasara
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form