Truši pie mājas

Šobrīd, kad būvniecības un jauno mājokļu tirgus Latvijā piedzīvo izaugsmes tempu kritumu, uzsāktā Trušu pilsētas būvniecība Bauskas rajona Vecumniekos ir laba ziņa gan Latvijas ekonomikai kopumā, gan visiem interesentiem, kas būs gaidīti viesi jaunajā pilsētā. Trušu pilsētas prezentācija notiks 11. un 12. aprīlī pasākumā “Pūkainās Dienas Ķīpsalā”.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Visi izstādes apmeklētāji Lieldienās varēs iepazīties ar jaunceļamās pilsētas ideju, kā arī apskatīt jau dažas no topošās pilsētas ēkām un iepazīties ar pilsētas iemītniekiem - 13 šķirņu trušiem.

Trušu mājas

Ķīpsalā tiks izsolītas divas no unikālajām trušu mājiņām, kuras iepriecinās arī cilvēkbērnus un ir piemērotas novietošanai dzīvoklī vai dārzā. Namiņu sākumcena izsolē būs 13 santīmi!

Trušu pilsētas būvniecības idejas autors Ojārs Narvils iecerējis Vecumniekos izveidot Eiropā plašāko šķirnes trušu kolekciju, kas mitināsies īpaši būvētos namiņos.

Trušu pilsētas 1. kārtas atklāšana notiks 30. maijā, kad iemītnieku lietošanā un viesu apskatei tiks nodoti pirmie 35 namiņi, kuros mitināsies 65 trušu šķirņu ģimenes - holanderi (8 nokrāsas), čehu tauriņi, hermelīni un citi. Blakus Trušu pilsētai būs arī bērnu rotaļu laukums. Pilsētas atklāšanas pasākumā piedalīsies Liepājas Leļļu teātra mākslinieki, kas apmeklētājiem sarūpējuši īpašu izrādi un atrakcijas.

"Pūkainās dienas Ķīpsalā" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar lielveikalu tīklu "Rimi".

Darba laiks: 11.-12. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form