Kādam kurlmēmam Smiltenes iedzīvotājam piesūtīts 831,95 latu rēķins par mobilā telefona sarunām, turklāt "Latvijas Mobilais telefons" piesūtījis arī brīdinājuma vēstuli par parāda piedziņu piespiedu kārtā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Par to, atsaucoties uz Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) Smiltenes reģionālās biedrības priekšsēdētāju Dzidru Herbsti, informē laikraksts "Ziemeļlatvija".

Viņa pastāstīja, ka par telefonsarunām rēķinu saņēmušais Nikolajs Potašovs ir trešās grupas dzirdes invalīds.

"Absurds, ka kurlmēmam cilvēkam jāmaksā rēķins par telefona sarunām. Pārpratums radies tikai tāpēc, ka viņš 1998.gadā pazaudēja pasi. Tās vietā viņš ir saņēmis jaunu. Taču acīmredzot kāda cita persona, uzrādot Potašova nozaudēto pasi, ar "Latvijas Mobilo telefonu" noslēgusi NMT - GSM sistēmas abonēšanas līgumu. Iekrājoties parādam, brīdinājuma vēstule nosūtīta uz Potašova dzīvesvietu," skaidroja Herbste.

LNS Smiltenes reģionālā biedrība pēc palīdzības vērsusies Smiltenes poliklīnikā. Tur saņemta ārsta izziņa, kas apliecina, ka Potašovs ir trešās grupas invalīds, ka viņš ir kurlmēms un tāpēc pa telefonu sarunāties nevar.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form