Uz saturu

DELFI Festivālu vasara ir klāt: piedalies un laimē vērtīgas balvas!

Vasara ir festivālu laiks, tieši tādēļ DELFI sadarbībā ar "Samsung" ir sarūpējuši mūsu lasītājiem konkursu “Festivālu vasara” ar īpaši iekārojamu balvu fondu – ielūgumiem uz Baltijas lielākajiem mūzikas festivāliem, latviešu dizainera festivālu t-kreklu un jauno "Samsung" viedtālruni.

Lai piedalītos konkursā, no 23. maija līdz 5. jūnijam ienāc lapā www.festivaluvasara.lv, katru dienu balso par vienu no festivālu dziesmām un reģistrē savu dalību konkursā. Dienas populārākais skaņdarbs nākamajā dienā tiks pievienots īpašajai “Festivālu vasaras” dziesmu izlasei.

Katru darba dienu izlozēsim vienu laimīgo, kurš savā īpašumā iegūs īpaši dizainētu Jāņa Vīksnas  festivālu t-kreklu. Katras nedēļas veiksminieks saņems 2 biļešu komplektu uz “Positivus”, “Summerburst” un “Weekend” festivāliem, bet konkursa noslēgumā izlozēsim specbalvu "Samsung Galaxy A5 (2016)” viedtālruni – festivālu skaistāko mirkļu iemūžināšanai.

Cīņā par balvām piedalās visi balsotāji, kuri reģistrējoties korekti norādījuši savu kontaktinformāciju. Balvu ieguvēji tiks paziņoti sadaļā “Uzvarētāji” nākamajā darba dienā pēc izlozes veikšanas. 

Katru pusnakti dienas dalībnieki tiks dzēsti un uzskaite sākta no jauna. Nedēļas dalībnieki tiks dzēsti katras nedēļas svētdienas pusnaktī. Attiecīgi dienas uzvarētājs tiks noteikts no attiecīgās dienas dalībniekiem, bet izlozē par nedēļas balvu tiks ņemts vērā attiecīgās nedēļas dalībnieku saraksts. Savukārt "Samsung Galaxy A5 (2016)" telefona izlozē tiks ņemti vērā visi konkursa laikā reģistrētie dalībnieki.

Ienāc www.festivaluvasara.lv un piedalies konkursā jau tagad!

Tiekamies festivālos "Positivus", "Summerburst" un "Weekend".

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.