Lai spriestu, jāzina
Sadarbībā ar

Gada mutes bajāri

Tramps un Kims

AFP/Scanpix/LETA

Šogad savstarpējo apvainojumu sacensību globālajā līgā izcēlās divi personāži – ASV un Ziemeļkorejas vadītāji. ASV prezidents Donalds Tramps gada laikā vairākkārt solījis “uguni un dusmas”, bet Kims Čenuns tikmēr izmēģināja kodolieročus.

Pudždemons

AFP/Scanpix/LETA

Pērn Katalonijas autonomijas premjers Karless Pudždemons neatkarību izvirzīja par prioritāti. Tomēr bez Spānijas un ES atbalsta, kā arī konkrēta tālāka plāna, no referenduma un vienpusēji izsludinātās neatkarības čiks vien sanācis.

Valteram pasprūk 'pid…ars'

LETA

Basketbola leģendai Valdim Valteram nekad pēc vārda nav ķešā jāmeklē, un gadās, ka viņa teiktais pārkāpj pieklājības robežas. Domu apmaiņā par Latvijas izlases sniegumu Eiropas čempionātā Valters basketbola funkcionāru Edgaru Jaunupu nosauca par “pid...ru”.

Dalī viltusmeita

AFP/Scanpix/LETA

Lai iegūtu DNS paraugus paternitātes testam Spānijā šovasar tika ekshumēts leģendārā sirreālista Salvadora Dalī līķis. Tomēr vēlāk testi pierādīja – taro kāršu licēja, kura uzdevās par slavenā mākslinieka ārlaulības meitu, ir vienkārši viltvārde.

Kalnozols nerimstas

F64

Gada sākumā pie portāla "Delfi" vērsās kāds lasītājs, kurš novēroja, ka no 12. Saeimas deputāta Valda Kalnozola profila feisbukā rakstīti aizvainojoši komentāri. Viņa kolēģis Saeimā Vitālijs Orlovs toreiz norādīja: šis nav pirmais gadījums, kad deputātu komunikācija sociālajos tīklos izraisa kritiku.

2017
Gada notikumu tops