'Esto' risinājumi palīdzējuši Latvijas komersantiem pārdot preces 5,2 miljonu eiro vērtībā
Foto: Publicitātes foto

Viens no veiksmīgākajiem elastīgo maksājumu risinājumu nodrošinātājiem Baltijā, "Esto", savā pirmajā darbības gadā Latvijā ir spējis sasniegt vairākus nozīmīgus mērķus. To starpā var minēt veiksmīgi uzsākto sadarbību ar "Bolt", kā arī faktu, ka ar "Esto" starpniecību desmitiem tūkstošu klientu norēķinājušies ar komersantiem vairāku miljonu eiro vērtībā.

close-ad
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled

Kā jau iepriekš minēts, viens no lielākajiem panākumiem – izmantojot "Esto" maksājumu risinājumus, tika veikti aptuveni 55 000 unikāli darījumi ar dažādiem tirgotājiem, iegādājoties preces kopumā par 5,2 miljoniem eiro.

Aktīvais kredītportfelis pieauga par vairāk nekā 1,3 miljoniem eiro un "Esto" piesaistīja 154 jaunus tirgotājus Latvijā. Daži no pazīstamākajiem: elkor.lv, ideal.lv, evelatus.lv, membershop.lv, bigbox.lv, stokker.lv, veloprofs.lv, gintaromebeles.lv, pranamat.lv, weekendshoes.lv, grenardi.lv, given.lv.

Tirgotājiem – laimīgi klienti

"Esto" palielināja savu klientu datu bāzi līdz 11 000 un sniedza atbalstu vairāk nekā 6000 jauniem klientiem, palīdzot tiem veikt maksājumus pa daļām. Trešdaļa no šiem jaunajiem klientiem izmantoja "Esto3" jeb "Slice" norēķinu metodi, kas ir bez maksas.

Pakalpojums "Esto3" pirmos trīs mēnešus e-veikaliem tiek piedāvāts bez maksas. "Saprotams, ka komersantus satrauc visas papildu izmaksas, kas viņiem varētu rasties, izvēloties jaunu pakalpojumu. Tieši tāpēc mēs sākotnēji ļaujam šo pakalpojumu izmēģināt bez maksas, lai uzņēmums varētu redzēt tā sniegto efektu," pauž "Esto" AS līdzdibinātājs un partneru attiecību vadītājs Martins Ustāls (Martin Ustaal).

Vairumā gadījumu šajā trīs mēnešu bezmaksas periodā tirgotāji novēro pārdošanas apjoma pieaugumu par aptuveni 23%, kā arī iegūst vairāk apmierinātu klientu.

""Elkor" savu sadarbību ar kreditēšanas uzņēmumu "Esto" uzsāka 2022. gadā, kā rezultātā decembrī sasniedza 125 000 rito apgrozījumu. "Elkor" saviem klientiem nodrošina vislabāko iepirkšanās pieredzi gan klātienē, gan tiešsaistē. Pirkšana uz nomaksu ir ļoti pieprasīta mūsu klientu vidū. Ar "Esto" mums izdevās piesaistīt jaunu klientu auditoriju, kas ir orientēta uz ērtu, ātru un integrētu pakalpojumu digitālajā un tradicionālajā iepirkšanās vidē," saka "Elkor" mārketinga direktors Ronalds Feldmanis.

Viņš piebilda, ka populārākā norēķinu metode ir "Zero3" ("Esto3") nomaksa, kur klients nepārmaksā par preci, un tā veido 50% no kopējā pārdošanas apjoma.

"No populārākajām uz nomaksu pērkamo preču kategorijām 70% veido elektronika un sadzīves tehnika, tāpat vērojama tendence uz nomaksu arvien vairāk pirkt arī apģērbu, sporta preces un mēbeles. Sadarbībā ar "Esto" mēs redzam iespēju piedāvāt saviem klientiem jaunus nomaksas nosacījumus," skaidro Feldmanis.

Ikviens tirgotājs var atrast sev piemērotu risinājumu "Esto" piedāvājumu klāstā

Uzņēmums izstrādā un pārvalda vismodernāko maksājumu platformu e-komercijas operatoriem. Galvenais mērķis ir nodrošināt partnerus un viņu klientus ar elastīgu un automatizētu produktu.

"Esto" ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs Baltijas valstīs, kas piedāvā kompleksus maksājumu risinājumus visās trīs valstīs ar visplašākajām norēķinu iespējām:

  • bankas maksājumus – visās Baltijas un Somijas bankās;
  • karšu maksājumus ar visām ES izdotām debetkartēm un kredītkartēm;
  • "pērc tagad, maksā vēlāk" risinājumus samaksā 30 dienu laikā bez papildu maksas;
  • "Esto3" maksāšanas metodi samaksa trīs vienādās daļās, bez papildu maksas;
  • pilnībā automātisku nomaksas pakalpojumu ikmēneša maksājums pa daļām ar vislabākajiem nosacījumiem, līdz 60 mēnešiem.

"Izvēlējāmies "Esto", jo tas atbilda visām mūsu prasībām – vienkārša un ātra ieviešana, visi nepieciešamie norēķinu veidi vienuviet un pakalpojuma pieejamība visā Baltijā. Pēc vairāku mēnešu lietošanas esam gandarīti, ka sistēma ir stabila un viegli saprotama, ko novērtējam gan mēs, gan mūsu klienti," saka Niklāvs Josts, "d.one Latvia" izpilddirektors.

Ātrs un vienkāršs sadarbības sākums

Partnerības uzsākšana ar "Esto" ir vienkārša, bez maksas, un maksājumu risinājumu integrēšana aizņem tikai 15 minūtes.

Iesniedzot pieprasījumu vietnē www.esto.eu/lv/business vai rakstot uz e-pasta adresi partneri@esto.lv, saņemsiet detalizētu piedāvājumu un ieteikumus labāku pārdošanas rezultātu sasniegšanai.

Viena no sadarbības priekšrocībām ir partneru iesaiste "Esto" mārketinga kanālos, kas palīdz sasniegt 220 000 jaunu klientu Baltijā, turklāt vienmēr tiek garantēta papildu pārdošana.

"Esto" padara visus maksājumus gan tiešsaistes, gan fiziski pieejamos veikalos ērtus abām pusēm – patērētājam un tirgotājam. Pateicoties plašajam norēķinu risinājumu klāstam tiek palielināti pārdošanas apjomi un konversijas likmes.

Vairāk par "Esto" iespējams uzzināt šeit.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Ads disabled
Ads disabled
Ads disabled
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Ads disabled
Ads disabled