Grāmatvežiem: starptautisks IAB diploms par pievilcīgu cenu. Uzziniet vairāk bezmaksas seminārā!

Šodien, kad darba devējam ir visas iespējas izvēlēties darbinieku no liela pretendentu skaita, labs diploms būtiski palielinās jūsu iespējas jauna darba meklējumos vai esošā saglabāšanā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Specializētais grāmatvežu izglītības centrs „Latvikon” sadarbībā ar Starptautisko grāmatvežu asociāciju (IAB) no Lielbritānijas piedāvā saņemt prestižu diplomu, kas tiek atzīts visā pasaulē. Tā ir Jūsu iespēja palielināt savu konkurētspēju darba tirgū tikai dažu mēnešu laikā!

SVARĪGI: visas IAB kvalifikācijas ir akreditētas Lielbritānijas Izglītības ministrijā un tām ir starptautiska atzinība, tāpēc IAB diploms jums palīdzēs atrast labu darbu ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. IAB diploms pierādīs jūsu augsto profesionālismu un atvērs jums tās durvis, kuras jums šobrīd var izrādīties aizslēgtas.

Izglītības centram „Latvikon” ir 15 gadu pieredze grāmatvežu sagatavošanā. Visas apmācību programmas ir licencētas Latvijā un pieejamas latviešu un krievu valodā, un ir ar nemainīgi augstu kvalitātes standartu. IAB starptautisko attiecību direktors Malkolms Dīns ir izteicis atzinību par to, ka izglītības centra „Latvikon” studentu eksāmenu rezultāti ir vieni no labākajiem starp visiem akreditētiem IAB centriem!

Grāmatvežu sertifikācijas programmas IAB saturs

Programma ir paredzēta strādājošiem grāmatvežiem, auditoriem un nodokļu dienestu speciālistiem, kā arī studentiem, kas specializējas uzskaitē un finansēs. Apgūstot programmu, Jūs būsiet gatavi veikt grāmatvedības uzskaiti uzņēmumos ar dažādām īpašuma formām, tajā skaitā, arī ārzemēs, strādāt ar starptautisko finanšu pārskatu standartiem, veikt uzņēmuma finanšu darbības analīzi, strādāt kompānijās ar ārvalstu kapitālu utt.

Programma sastāv no diviem līmeņiem – Pamatlīmeņa un Noslēdzošā līmeņa.
- Pamatlīmenis - "Starptautiskā finanšu uzskaite" (Level 3 Diploma in Accounting and Advanced Book-keeping)

- Noslēdzošais līmenis - "Finanšu pārskatu sagatavošana saskaņā ar SFPS principiem" (Level 4 Diploma in Accounting to International Standards).
Vairāk par 2000 grāmatvežu kopš 2001. gada centrā „Latvikon” paaugstināja savu kvalifikāciju pēc IAB programmas. Tagad īstais laiks to izdarīt arī jums!

Šodien jūs varat mācīties pie mums ar būtisku atlaidi! Veicot apmaksu par grāmatvežu sertifikācijas programmu IAB (Pamatlīmenis vai Noslēdzošais līmenis) līdz 31. augustam, jūs saņemat 10% atlaidi (juridiskām personām) - 333,00 Ls + PVN vai 20% atlaidi (fiziskām personām) - 296,00 Ls + PVN. Apmācības sākas septembrī.

Pirms lēmuma pieņemšanas par mācību sākumu - mēs aicinām jūs piedalīties bezmaksas iepazīšanās seminārā.

Semināra laikā Jūs varēsiet uzdot Jūs interesējošos jautājumus par grāmatvežu sertifikācijas programmu IAB, iepazīties ar apmācības gaitu un programmas priekšrocībām.

Bezmaksas semināru datumi:

- 19. augustā plkst. 10:00, latviešu valodā
- 20. augustā plkst. 10:00, krievu valodā

Pieteikties semināram jūs varat mājas lapā vai piezvanot pa tālruni 67285395.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form