Logi no GENEO® profiliem - augstākā energoefektivitātes klase
Foto: Publicitātes attēli

Enerģijas augošās izmaksas jau vairs nav nekas jauns. Ik nedēļu jauni pārsteigumi: degviela, gāze, elektrība, viss kļūst dārgāks. Vienīgais efektīvais risinājums ir enerģijas patēriņa samazināšana. Mums nav problēmu izvēlēties attiecīga energopatēriņa sadzīves tehniku (marķējums, skaidri dati par energopatēriņu), cita lieta ir ar ēkas vienu no komplicētākajiem mezgliem - logiem. Reti kurš pievērš uzmanību logu konstrukcijas priekšrocībām, augstvērtīgiem izejmateriāliem, logu spējai kalpot ilgi un nodrošināt vienlaikus virkni lielisku ekspluatācijas īpašību.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

GENEO® profili logiem no Hi-Tech materiāla RAU-FIPRO®

GENEO® ir pirmā pilnībā armētaja profilu sistēma logu profilu nozarē. Ar revolucionāro materiāli RAU-FIPRO® un pārdomāto profila konstrukciju GENEO® nodrošina siltuma, skaņas izolāciju un augsta līmeņa pretielaušanās drošību vienlaicīgi.

Nepārspējama siltuma izolācija

Rehau

GENEO® profilu siltumcaurlaidība UF atkarībā no komplektācijas ir 1,0 līdz pat 0,8 W/m2K. Tas ir vienreizējs rādītājs savā klasē. Ar funkcionālajām kamerām papildus siltuma izolācijai un trīskārša stikla paketēm iespējams sasniegt UW vērtības gatavam logam, ko citkārt nodrošina tikai sarežģīts logu ražošanas process, speciāli tehniski risinājumi. Veicot logu izvēli nedrīkstam aizmirst arī tādas tēmas kā energoresursu taupīšana, CO2 izmešu samazināšana. Tas viss ietaupa arī Jūsu naudu.

Projektētājiem REHAU piedāvā izvērtēt temperatūras profilu katrai konkrētajai logu konstrukcijai un iebūves situācijai.


Iespaidīga daudzveidība

Ar GENEO® projektētāji un arhitekti netiek ierobežoti savās idejās. Arī liektiem elementiem tagad piemīt augsta stiprība. Ar RAU-FIPRO® bez papildus elementiem logu formas ir iespējams veidos visnotaļ daudzveidīgas. Bez tam krāsu izvēli nodrošina virkne risinājumu: alumīnija uzlikas, krāsojums vai laminējums. Visi tie ir noturīgi un viegli kopjami krāsu varianti.

Rehau

Iespējamas visdažādākās logu formas.

Arī GENEO® blīvējumu sistēmu furnitūras darbība loga aizvēršanā ir vieglāka kā jebkad agrāk.

Rehau

Skaņas izolācija - vienkārši pārliecinoša. GENEO® iespējams panākt individuālus risinājumus līdz pat skaņas izolācijas klasei 5.


Rehau

Ar atbilstošu stiklojumu logi no GENEO® profiliem var sasniegt skaņas izolācijas vērtības līdz pat 47 dB.

Plus punkts drošībai. Pārbaudes Rozenheimas logu tehnikas institūtā liecina, ka GENEO® ar nelieliem papildus pasākumiem, taču bez metāla armējuma GENEO® logi nodrošina  pretestības klasi 2. Tālāko drošību iespējams panākt pielietojot individuālus risinājumus.


RAU-FIPRO - revolucionārs šķiedru kompozītmateriāls

Rehau

GENEO® logu profili kā pirmie pielietoja inovatīvu materiālu RAU-FIPRO®. Šķiedru kompozītmateriāli jau gadu desmitiem ir pazīstami aviācijā, autobūvē, arī formulā 1, šo materiālu īpašības tiek saistītas ar formas stabilitāti un lielisku slodzes nestspēju. Ar RAU-FIPRO® šī tehnoloģija ienākusi logu profilu nozarē.

GENEO® tilpumā armēti profili no kompozītmateriāla.


Pilns serviss

Pie REHAU arhitektiem un projektētājiem ir vislielākās iespējas jauno materiālu iepazīšanā. Kā jaunbūvēs tā arī ēku renovācijā kopā ar REHAU būs iespējams rast vislabākos risinājumus siltumam, skaņas izolācijai, drošībai un dizainam. Kopā ar GENEO® Jūsu nama vērtība pieaugs uz daudziem gadiem.

Rehau

Pirms remonta: veci koka logi. Galvenokārt logi rada lielākos siltuma zaudējumus (attēlā sarkanā krāsā).

Pēc remonta: samazināti enerģijas zaudējumi ar logiem no GENEO® profiliem.

www.rehau.lv/geneo

Rehau

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form