Par divu cilvēku saciršanu līdz nāvei un suņa sakropļošanu piemēro mūža ieslodzījumu
Foto: stock.xchng

Rīgas rajona tiesa trešdien, izskatot krimināllietu, kurā apsūdzēts vīrietis par divu personu slepkavību 2020. gada rudenī Olaines novadā, atzina viņu par vainīgu divu cilvēku slepkavībā un suņa sakropļošanā. Vīrietim piemērots mūža ieslodzījums un probācijas uzraudzība uz trīsarpus gadiem, portāls "Delfi" uzzināja prokuratūrā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Vīrietis 2020. gada rudens vakarā, atrodoties alkohola reibumā, ieradās bijušās sievas dzīvesvietā. Redzot, ka sieviete lieto alkoholu kopā ar citiem vīriešiem, viņš, dusmu vadīts, paņēma cirvi un uzbruka sievietei un vēl kādam vīrietim. Uzbrukuma rezultātā cietušajiem tika nodarīti smagi miesas bojājumi, pēc kā iestājās viņu nāve.

Apsūdzētais arī ar cirvi vairākkārt iesita bijušās sievas sunim, tādā veidā sakropļoja dzīvnieku.

Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore vīrieti pie kriminālatbildības bija saukusi pēc Krimināllikuma 118. panta 2. punkta un Krimināllikuma 230. panta pirmās daļas – par slepkavību pastiprinošos apstākļos, nogalinot vairākas personas, kā arī par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku.

Tiesas piespriesto soda mēru tiesu debatēs lūdza piemērot arī valsts apsūdzības uzturētājs.

Apsūdzētajam vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Tags

Olaine Vīrietis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form