Pirmdien Latvijā pieķerti 12 autovadītāji kunga dūšā
Foto: Valsts polcija

Pirmdien ceļu satiksmes jomā pieņemti 423 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 12 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā, portālu "Delfi" informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Krista Andersone.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pieci dzērājšoferi pieķerti Latgales reģionā, trīs Rīgā un pa diviem Vidzemē un Kurzemē, liecina VP apkopotā statistika.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 120 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši četri cilvēki. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 423 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 164 par ātruma pārsniegšanu, viens par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā un pieci par agresīvu braukšanu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Latgale Valsts policija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form