Policisti meklē suņa nolaupītājus
Foto: Valsts policija

Janvāra beigās Rīgas centrā pagaidām nenoskaidroti jaunieši piekāvuši kādu vīrieti un nolaupījuši viņa suni. Likumsargi aicina atsaukties, cilvēkus, kas atpazīst videonovērošanas kamerās fiksētos ļaundarus.

Valsts policija (VP) aicina aplūkot iespējamo laupītāju fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš viņus atpazīst, zvanot pa tālruņa numuru 67086223, 27093872 vai 110. Tāpat aicināti atsaukties iedzīvotāji, kuri zina attēlā redzamā suņa atrašanās vietu.

Šā gada 27. janvārī, pirms pulksten sešiem no rīta, Rīgā, Elizabetes ielā, pie kāda puiša, kurš pastaigājās ar savu suni – Aļaskas malamutu – pienāca divi nepazīstami jaunieši un uzsāka sarunu, kas izvērtās strīdā. Pēkšņi svešinieki iesita pa seju suņa īpašniekam, atņēma pavadu un aizveda dzīvnieku sev līdzi. Noziegums ir fiksēts videonovērošanas kameru ierakstos.

Nolaupītais dzīvnieks ir baltā krāsā ar tumšiem plankumiem uz muguras.

Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta pirmās daļas – par laupīšanu. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Tags

Valsts policija

Comment Form