'Sit ar pagali pa galvu' – Vaiņodes pagastā vīrietis maldina policiju un tiek pie soda
Foto: DELFI

Pirmdien Valsts policijā (VP) saņemts izsaukums uz Vaiņodes pagastu, kur vīrietim tiekot nodarīti miesas bojājumi. Likumsargi ieradās notikuma vietā, uzzinot, ka izsaukums bijis joks.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Brīdī, kad likumsargi izskaidroja vīrietim, ka viņš ir veicis pārkāpumu un pret viņu tiks uzsākts administratīvā pārkāpuma process, viņš kļuva agresīvs, portālu "Delfi" informēja policijā.

6. martā ap pulksten 16. Valsts policijā saņemta informācija, ka vīrietim tiek nodarīti miesas bojājumi, sitot ar pagali pa galvu.

Policisti ieradās notikuma vietā un sastapa vīrieti, kurš paskaidroja, ka policiju izsaucis joka pēc – neviens viņam nav sitis un viņš tikai vēlējies, lai policisti aizved viņa draudzeni uz viņas mājām.

Likumsargi izskaidroja vīrietim, ka viņš ir izsaucis policiju nepamatoti un pret viņu tiks uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Vīrietis pēc dzirdētā palika agresīvs, lietoja necenzētus vārdus un centās iesist policijas darbiniekam.

Agresīvais vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī.

Aizturēšanas laikā vīrietis nepildīja policistu likumīgās prasības, uzvedās agresīvi un pretojās aizturēšanai.

VP pret vīrieti ir uzsākti divi administratīvo pārkāpumu procesi – par amatpersonu likumīgo prasību nepildīšanu un par policijas nepamatotu izsaukšanu.

Valsts policija atgādina, ka par nepamatotu speciālo dienestu izsaukšanu ir paredzēts sods. Saskaņā ar Administratīvo sodu likumu par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā, par policijas nepamatotu izsaukšanu piemēro naudas sodu fiziskajai personai no 35 līdz 140 eiro

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.