Ar zibakciju par 'Baltijas ceļu' izglītos jauniešus
Foto: LETA

Sestdien, 23.augustā, projekta "Vienotas 20.gs. vēstures izpratnes veicināšana" ietvaros par godu akcijas "Baltijas ceļš" 25 gadu jubilejai paredzēta zibakcija, kuras laikā ikviens interesents kopā ar Saeimas pārstāvjiem var piedalīties Baltijas valstu kontūras veidošanā, portālu "Delfi" informēja akcijas rīkotāji.

Zibakcija tiek rīkota ar mērķi iesaistīt jauniešus, lai tā veicinātu viņos izpratni par Baltijas ceļa notikumu nozīmīgumu un norisi, mudinot viņus saprast dažādu nacionālo minoritāšu lomu šajos pasākumos, kā arī stiprināt sabiedrības integrāciju uz vienotas vēsturiskas izpratnes bāzes.

Zibakcija paredzēta plkst. 12:45. Akcijas dalībnieku izveidotā kontūra tiks iemūžināta no Radio nama.

Akciju rīko 1991.gada barikāžu biedrība sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu.

Jau vēstīts, ka šogad aprit 25 gadi kopš Baltijas ceļa - unikālas un mierīgas masu demonstrācijas, kuras laikā vairāk nekā miljons cilvēku sadevās rokās, lai veidotu 600 km garu cilvēku ķēdi caur trim Baltijas valstīm, vienojot Igauniju, Latviju un Lietuvu centienos pēc brīvības.

Tags

Baltijas ceļš Saeima
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form