Covid-19: SPKC aicina Gulbenes novada autobusu pasažierus novērot savu veselību
Foto: Pixabay

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka cilvēks, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, no 29. līdz 31. martam braucis ar autobusu zamāk norādītajos maršrutos.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

29. martā

  • Ar autobusu Gulbene - Jaungulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 5276), plkst. 6.35 no Gulbenes līdz Jaungulbenei un atpakaļ ar autobusu Jaungulbene – Gulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 5276), plkst. 7.17 no Jaungulbenes līdz Gulbenei.
  • Ar autobusu Gulbene - Stari (SIA Gulbenes autobuss nr. 6025), plkst. 14.10 no Gulbenes līdz Stariem un atpakaļ ar autobusu Stari – Gulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 6025), plkst. 14.35 no Stariem līdz Gulbenei.
  • Ar autobusu Gulbene - Jaungulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 5276), plkst. 17.10 no Gulbenes līdz Jaungulbenei un atpakaļ ar autobusu Jaungulbene – Gulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 5276), plkst. 17.52 no Jaungulbenes līdz Gulbenei.

30. martā

  • Ar autobusu Gulbene – Mālmuiža – Lejasciems - Gulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 5538), plkst. 7.05 no Gulbenes atpakaļ uz Gulbeni, tālāk ar autobusu Gulbene – Liedeskrogs (SIA Gulbenes autobuss nr. 6022), plkst. 11.25 no Gulbenes līdz Liedeskrogam un atpakaļ ar autobusu Liedeskrogs – Gulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 6022), plkst. 12.35 no Liedeskroga līdz Gulbenei. Tālāk devies ar autobusu Gulbene – Daukstes – Rieksti - Jaungulbene – Gulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 6028), plkst. 14.00 no Gulbenes atpakaļ uz Gulbeni, pārsēdies autobusā Gulbene – Jaunvanagi (SIA Gulbenes autobuss nr. 6014), plkst. 17.10 no Gulbenes līdz Jaunvanagiem un atpakaļ ar autobusu Jaunvanagi – Gulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 6014), plkst. 17.45 no Jaunvanagiem līdz Gulbenei.

31. martā

  • Ar autobusu Gulbene – Jaunvanagi (SIA Gulbenes autobuss nr. 6014), plkst. 6.40 no Gulbenes līdz Jaunvanagiem, ar autobusu Gulbene – Tirza – Velēna– Gulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 6024), plkst. 7.40 no Gulbenes līdz Velēnai un atpakaļ ar autobusu Velēna – Tirza – Gulbene (SIA Gulbenes autobuss nr. 6024), plkst. 13.04 no Velēnas līdz Gulbenei.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajos datumos šajos maršrutos, ieteicams novērot savu veselības stāvokli, norāda SPKC. Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

Epidemiologi atgādina: "Šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus".

Tāpat SPKC atgādina, ka līdz 6. aprīlim ir paplašinātas iespējas veikt valsts apmaksātu testu uz Covid-19. Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas un bez ārsta nosūtījuma. Sīkāk par iespēju veikt valsts apmaksātu Covid-19 testu var lasīt šeit.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

SPKC Koronavīruss Covid-19
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form