Elksniņš grasās atbrīvoties arī no Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītāja
Foto: LETA

Šī gada septembrī varētu netikt pagarināts darba līgums ar Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītāju Reini Jokstu, žurnālistiem pieļāva Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš (S).

"Septembrī Jokstam beidzas darba līgums un tiks lemts jautājums par jauno šī amata vietas izpildītāju. Tas kā Joksts kļuva par šīs iestādes vadītāju, un tās problēmas, ka iestādē ir radušās viņa vadīšanas laikā, diez vai dos man iespēju vēlēties, lai viņš turpinātu pildīt šos pienākumus," atzina Elksniņš.

DRS ir arī citi akcionāri un lēmums par slimnīcas vadītāja iecelšanu protams tiks pieņemts kopīgi vienojoties, piemetināja pašvaldības vadītājs.

"Es pašvaldības struktūras ietvaros nestrādāšu ar cilvēkiem, kuriem neuzticos. Uz šo principu lielā mērā balstīsies arī personāla politika," uzsvēra Elksniņš.

Daugavpils reģionālās slimnīcas vadītājs atzina, ka viņam saistībā ar minēto paziņojumu pagaidām neesot ko komentēt.

Trešdien plkst.13 domes priekšsēdētājam Elksniņam paredzēta tikšanās ar Daugavpils reģionālās slimnīcas personālu.

Daugavpils reģionālās slimnīcas akcionāri ir arī Daugavpils novada dome un Ilūkstes novada dome, kurām pieder attiecīgi 7,03% un 2,42% kapitāla daļu un Rīgas Stradiņa universitāte ar 1,35% kapitāla daļu. Lēmums par slimnīcas vadītāja apstiprināšanu tiek pieņemts akcionāriem savstarpēji vienojoties.

Jau ziņots, ka Elksniņš parakstījis rīkojumu par Pašvaldības policijas priekšnieka Gudakovska atstādināšanu no amata pienākumu pildīšanas uz trim mēnešiem.

Šajā laikā Gudakovskim aizliegts atrasties darba vietā un veikt darba pienākumus. Rīkojums pamatots ar četrām sūdzībām par Pašvaldības policijas darbu un iespējamiem pārkāpumiem tās priekšnieka Gudakovska darbā.

Kā tika noskaidrots Daugavpils Pašvaldības policijā, Gudakovskis šo struktūrvienību vada kopš tās izveides un savas darbības 22 gadus viņam nav bijuši izteikti nedz brīdinājumi vai aizrādījumi, vai arī piemēroti citi disciplinārsodi.

Source

LETA

Tags

Andrejs Elksniņš Daugavpils
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form