'Grāmatu draugu ķēdes' laikā sestdien mainīs sabiedriskā transporta maršrutus
Foto: LETA18.janvārī saistībā ar pasākuma “Grāmatu draugu ķēde” norisi laikā no plkst. 11:30 līdz aptuveni plkst. 16:30 būs izmaiņas atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos – daļa maršrutu tiks novirzīti pa citu maršrutu, mainīti vai kādā posmā slēgti, portāls “Delfi” uzzināja uzņēmumā “Rīgas satiksme”.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Attiecīgajā laika posmā tie pasažieri, kuri iegādājušies un lieto abonementa biļetes, mainītajos autobusu, trolejbusu vai tramvaju maršrutos, lai nokļūtu līdz nepieciešamajam galapunktam, drīkstēs tās izmantot citos autobusu, trolejbusu un tramvaju maršrutos, braucienu nereģistrējot.

1., 9. maršruta autobusi uz pilsētas centru  kursēs pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Lāčplēša ielu, A. Čaka ielu, Marijas ielu, Elizabetes ielu, Satekles ielu un tālāk pa maršrutu. No  galapunkta „Abrenes iela" autobusi kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A. Čaka ielu, Lāčplēša ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

2., 24. maršruta autobusi uz pilsētas centru kursēs pa maršrutu līdz Raiņa bulvārim,   tālāk pa Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri, Kalpaka bulvāri un tālāk pa maršrutu atpakaļ uz Vecmīlgrāvi, Mangaļsalu.

3., 21. maršruta autobusi no Pļavniekiem/Juglas kursēs pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu, Lāčplēša ielu, A. Čaka ielu, Marijas ielu, 13. janvāra ielu un tālāk pa maršrutu. No Bolderājas/Ziepniekkalna autobusi kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A. Čaka ielu, Lāčplēša ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

6. maršruta autobusi no Dreiliņiem  kursēs pa maršrutu līdz Raiņa bulvārim, tālāk  pa Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri  un atpakaļ uz Dreiliņiem.

14., 16.,  40., 50. maršruta autobusi no Zvēraudzētavas/Garkalnes Muceniekiem/ Juglas/TEC2  kursēs pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Brīvības ielu,  Lāčplēša ielu, A. Čaka ielu, Marijas ielu, Gogoļa ielu un tālāk pa maršrutu. No galapunkta „Abrenes iela"/„Ziepniekkalns" autobusi kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A. Čaka ielu, Lāčplēša ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

13. maršruta autobusi no Preču2 kursēs pa maršrutu līdz Bruņinieku ielai, tālāk pa Bruņinieku ielu,  K. Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu. No Babītes stacijas autobusi kursēs pa maršrutu līdz Raiņa bulvārim, tālāk pa Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri, Elizabetes ielu, A. Čaka ielu un tālāk pa maršrutu.

10., 23., 26. maršruta autobusi uz centru kursēs pa maršrutu līdz Mūkusalas ielai, tālāk pa Mūkusalas ielu, Akmeņu ielu, Valguma ielu, Uzvaras bulvāri un tālāk pa maršrutu. Pieturvieta „Nacionālā bibliotēka" Mūkusalas ielā centra virzienā pasākuma norises laikā būs pārcelta atpakaļ.

11. maršruta autobusi uz pilsētas centru kursēs pa maršrutu līdz K.Valdemāra ielai, tālāk pa K.Valdemāra ielu, Lāčplēša ielu, A. Čaka ielu, Marijas ielu  un tālāk pa maršrutu. No galapunkta „Abrenes  iela" autobusi kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A. Čaka ielu, Lāčplēša ielu, K.Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

Izmaiņas tramvaju maršrutos:

6.maršruta tramvaji no Juglas kursēs līdz Stacijas laukumam un atpakaļ, posmā Nacionālā opera -  Ausekļa iela maršruts slēgts.

5.maršruta tramvaji no Iļģuciema kursēs līdz Centrāltirgum un atpakaļ, posmā 13.janvāra iela - Mīlgrāvis maršruts slēgts.

7.maršruta tramvaji no TC Dole kursēs līdz Centrāltirgum, posmā Nacionālā Opera -Ausekļa iela maršruts slēgts.

Izmaiņas trolejbusu maršrutos:

3.maršruta trolejbusi uz pilsētas centru kursēs pa maršrutu līdz K.Valdemāra ielai, tālāk pa K.Valdemāra ielu, Kalpaka bulvāri, Pulkveža Brieža ielu līdz Pētersalas ielas galastacijai, no Pētersalas ielas galastacijas trolejbusi kursē pa Pulkveža Brieža ielu, Elizabetes ielu, K.Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

17.maršruta trolejbusi no Purvciema kursēs pa maršrutu līdz Raiņa bulvārim tālāk  pa Raiņa bulvāri, Brīvības bulvāri  un atpakaļ uz Purvciemu.

19.maršruta trolejbusi no autobusu galapunkta „Ziepniekkalns" kursēs pa Ozolciema ielu, Valdeķu ielu un tālāk pa maršrutu līdz Merķeļa ielai, tālāk pa Inženieru ielu, Raiņa bulvāri un atpakaļ uz autobusu galapunktu Ziepniekkalns.

24.maršruta trolejbusi no A/S „Dzintars"  kursēs pa maršrutu līdz Merķeļa ielai, tālāk pa Inženieru ielu, Raiņa bulvāri un atpakaļ uz A/S „Dzintars".

27.maršruta trolejbusi uz pilsētas centru kursēs pa maršrutu līdz Mūkusalas ielai, tālāk pa Mūkusalas ielu, Akmeņu iela, Valguma ielu, Uzvaras bulvāri un tālāk pa maršrutu. Pieturvieta „Nacionālā bibliotēka" Mūkusalas ielā centra virzienā pasākuma norises laikā būs pārcelta atpakaļ.

Izmaiņas minibusu maršrutos:

200. un 224. maršruts kursēs uz centru pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Lāčplēša ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu un tālāk pa maršrutu. No centra maršruti kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A.Čaka ielu, Lāčplēša ielu, K.Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

206. un 212. maršruts kursēs uz centru pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Lāčplēša ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu un tālāk pa maršrutu. No centra maršruti kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A.Čaka ielu, Lāčplēša ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

216. maršruts uz centru kursēs pa maršrutu līdz Merķeļa ielai, tālāk pa Merķeļa ielu, Inženieru ielu, Raiņa bulvāri un tālāk pa maršrutu uz Ķengaragu.

220. maršruts kursēs uz Upesgrīvas ielu pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Lāčplēša ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu un tālāk pa maršrutu. Uz Pļavniekiem maršruts kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A.Čaka ielu, Lāčplēša ielu, K.Valdemāra ielu un tālāk pa maršrutu.

222. maršruts kursēs uz centru pa maršrutu līdz Brīvības ielai, tālāk pa Lāčplēša ielu, A.Čaka ielu, Marijas ielu, Elizabetes ielu. No centra maršruti kursēs pa maršrutu līdz Marijas ielai, tālāk pa Marijas ielu, A.Čaka ielu, Lāčplēša ielu, Brīvības ielu un tālāk pa maršrutu.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Grāmatu draugu ķēde Rīgas satiksme TEC
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form