Foto: DELFI
Foto: Mâris Gulbis

No partijas "Jaunais laiks" aizgājušais deputāts Māris Gulbis kopā ar domubiedriem, starp kuriem ir arī Ceļu policijas priekšnieks Visvaldis Puķīte, vakar nodibinājuši sabiedrisko organizāciju "Jauno demokrātu kustība", informēja politiķis.

Gulbis pastāstīja, ka rīt dokumenti jaunās sabiedriskās organizācijas reģistrēšanai tiks iesniegti Uzņēmumu reģistrā.

Organizācijai ir ievēlēta valde, kurā darbojas Gulbis un vēl četri "Jaunās demokrātu kustības" dibinātāji. Gulbis kā deputāts par darbošanos valdē atalgojumu nesaņems.

Kopumā organizāciju nodibinājuši 20 cilvēki, tomēr Gulbis nevienu citu, izņemto sevi un Puķīti, vēl nevēlējās atklāt. Politiķis pauda pārliecību, ka biedru skaits tiks palielināts.

"Jauno demokrātu kustībā" esot pārstāvēti pārsvarā jauni cilvēki. Tie ir banku sektora pārstāvji, politologi un citi entuziasti. Akcents tiek likts uz jauniem cilvēkiem, kuri vēlas sevi apliecināt jebkurā sfērā, sacīja Gulbis.

Viņš neizslēdza iespēju, ka pēc pašvaldību vēlēšanām sabiedriskā organizācija varētu tikt pārveidota par partiju.

Pašlaik tiekot meklēti finanšu avoti, kā arī telpas organizācijas darbības nodrošināšanai.

Iepriekš Gulbis informēja, ka organizācija izvirzīšot alternatīvus problēmu risinājumus veselības aprūpē, reģionālajai reformai un citiem sabiedrībā aktuāliem jautājumiem.

Source

LETA
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form