Foto: DELFI
Foto: Mâris Gulbis

No partijas "Jaunais laiks" aizgājušais deputāts Māris Gulbis kopā ar domubiedriem, starp kuriem ir arī Ceļu policijas priekšnieks Visvaldis Puķīte, vakar nodibinājuši sabiedrisko organizāciju "Jauno demokrātu kustība", informēja politiķis.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Gulbis pastāstīja, ka rīt dokumenti jaunās sabiedriskās organizācijas reģistrēšanai tiks iesniegti Uzņēmumu reģistrā.

Organizācijai ir ievēlēta valde, kurā darbojas Gulbis un vēl četri "Jaunās demokrātu kustības" dibinātāji. Gulbis kā deputāts par darbošanos valdē atalgojumu nesaņems.

Kopumā organizāciju nodibinājuši 20 cilvēki, tomēr Gulbis nevienu citu, izņemto sevi un Puķīti, vēl nevēlējās atklāt. Politiķis pauda pārliecību, ka biedru skaits tiks palielināts.

"Jauno demokrātu kustībā" esot pārstāvēti pārsvarā jauni cilvēki. Tie ir banku sektora pārstāvji, politologi un citi entuziasti. Akcents tiek likts uz jauniem cilvēkiem, kuri vēlas sevi apliecināt jebkurā sfērā, sacīja Gulbis.

Viņš neizslēdza iespēju, ka pēc pašvaldību vēlēšanām sabiedriskā organizācija varētu tikt pārveidota par partiju.

Pašlaik tiekot meklēti finanšu avoti, kā arī telpas organizācijas darbības nodrošināšanai.

Iepriekš Gulbis informēja, ka organizācija izvirzīšot alternatīvus problēmu risinājumus veselības aprūpē, reģionālajai reformai un citiem sabiedrībā aktuāliem jautājumiem.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form