Izsludināts konkurss uz Rīgas zooloģiskā dārza valdes locekļu amatiem
Foto: Rigazoo.lv

Rīgas pilsētas pašvaldība izsludinājusi atklātu konkursu uz SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" divām valdes locekļu vietām, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kandidātiem nepieciešamas valsts valodas zināšanas C1 līmenī un vēl vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas valdes locekļa uzdevumu profesionālai izpildei nepieciešamajā apjomā. Angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.

Tiek prasīta augstākā izglītība, kas nodrošina nepieciešamo zināšanu un kompetenču kopumu, lai profesionāli pildītu uzņēmuma valdes locekļa pienākumus.

Nepieciešama arī darba pieredze un izpratne par uzņēmuma darbības jomu, kas nodrošina nepieciešamo iemaņu kopumu, lai profesionāli pildītu valdes locekļa uzdevumus un kas atbilst vismaz vienam no diviem kritērijiem. Viens no tiem ir vismaz triju gadu pieredze vidējas vai lielas kapitālsabiedrības valdes locekļa amatā vai tieši valdei (valdes loceklim) pakļauta struktūrvienības vadītāja amatā, vēlams, biržā kotētā vai starptautiskā uzņēmumā. Savukārt otrs kritērijs paredz vismaz triju gadu pieredzi valsts vai pašvaldības iestādes vadītāja vai vadītāja vietnieka amatā vai iestādes vadītājam tieši pakļautas struktūrvienības vadītāja amatā, vēlams tādā iestādē, kas atbildīga par nozares politikas veidošanu vai īstenošanu zooloģiskā dārza pamatdarbības jomā.

Pretendentiem izvirzīta arī nevainojamas reputācijas prasība un citas.

Pieteikties konkursā var līdz 24. septembrim.

Valdes locekļu kandidātu nominēšanas komisijā darbojas Rīgas domes Personāla nodaļas vadītāja Rita Logina, Pārresoru koordinācijas centra vadītāja vietnieks un Attīstības uzraudzības un novērtēšanas nodaļas vadītājs Vladislavs Vesperis, Dabas aizsardzības pārvaldes ģenerāldirektora vietniece dabas aizsardzības jomā Gunta Gabrāne, un augstākā līmeņa vadītāju atlases zīmola "Better Boards" vadītāja Inga Bratena. Komisiju vada Rīgas pilsētas izpilddirektora pienākumu izpildītāja Iveta Zalpētere.

SIA "Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs" 2019. gadā strādājis ar 3,88 miljonu eiro apgrozījumu un 293 943 eiro peļņu. Uzņēmumā strādā 160 darbinieki, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kā ziņots, šī gada sākumā tā laika zoodārza kapitāldaļu turētājs Juris Radzevičs (GKR) no amatiem atbrīvoja valdes priekšsēdētāju Ingmāru Līdaku un valdes locekli Andri Morozovu (S). Viņiem tika pārmesta teritorijas piesārņošana un nesamērīga algu politika.

Par pagaidu vadītājiem tika iecelts bijušais zoodārza vadītājs Rolands Greiziņš, kurš amatu ieņēma no 2004. gada līdz 2017. gadam, un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks attīstības instrumentu jautājumos Sandis Cakuls.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Rīgas dome Rīgas zoodārzs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form