Joprojām atļauts atrasties uz vairāku Rīgas ūdenstilpju ledus
Foto: Publicitātes foto

Ņemot vērā pavasarīgos laikapstākļus un meteoroloģiskās prognozes, no otrdienas, 19. februāra, tiks ieviestas izmaiņas aizliegumos iedzīvotājiem atrasties uz atsevišķu Rīgas administratīvajā teritorijā esošu ūdenstilpju ledus, portālu “Delfi” informēja Rīgas domes pārstāve Aira Šmelde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Aizliegums atrasties uz ūdenstilpņu ledus neattiecas uz Velnezeru, Gaiļezeru, Ķengaraga dīķi (papildus Ķengaraga dīķī aizliegts atrasties 80 m attālumā no ietekas Daugavā), ūdenstilpēm Vladimira Kudojara parkā, Uzvaras parkā, Mazjumpravas muižas dīķi, kā arī Bolderājas karjeru.

Tāpat aizliegums neattiecas arī uz Juglas upes posmu no Brīvības gatves līdz Vidzemes alejai 1 (papildus Juglas upes posmā no Brīvības gatves līdz Vidzemes alejai 1 aizliegts atrasties tuvāk par 300 m no dzelzceļa tilta), Juglas ezera posmu no Murjāņu ielas 70 līdz Pelēdu ielai 19 (Garanskas kakts), no Mazās Juglas ielas 41B līdz Nautrēnu ielai 2 (Brekšu kakts) (papildus Brekšu kaktā aizliegts atrasties uz ūdenstilpes ledus 100m no Piķurgas ietekas) un no Berģu ielas 160 k-5 līdz Ulža ielai 21 (Lielloks) ne tālāk kā 100 m no krasta līnijas.

Aizliegums arī neattiecas uz Ķīšezeru (posmu no Ezermalas ielas 4V līdz Mailīšu ielai 47 (līcis), no Pāvu ielas 16 līdz Roberta Feldmaņa ielai 11A ne tālāk kā 100 m no krasta, no Draudzības ielas 41 līdz Jaunciema gatvei 231E (Nabas kakts), no Jaunciema gatves 81B līdz Rožupes ielai 13 (Sužu kakts), pretī Jaunciema ielai 85 (Beltes kakts), no Jaunciema gatves 147F līdz Jaunciema gatvei 135B (Jaunciema osta) ne tālāk kā 100 m no krasta līnijas un Ķīšezera posmu no Roberta Feldmaņa ielas 11 līdz Ezermalas ielai 6F, ne tuvāk par 200 m no iztekas pie Ezermalas ielas 10A).

Nav aizliegts atrasties uz ledus arī Ziemeļupē pie SIA "Rīgas ūdens" bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas stacijas "Daugavgrīva" (papildus Ziemeļupē aizliegt atrasties 100 m attālumā no ietekas Buļļupē), kā arī Buļļupes posmos – no līča pie SIA "Rīgas ūdens" bioloģiskās notekūdeņu attīrīšanas stacijas "Daugavgrīva" (ne tālāk par 50 m no krasta līnijas), 150 m attālumā no Velkoņu ielas un Lielās ielas krustojuma un no Vakarbuļļu ielas 2 līdz Vakarbuļļu ielai 16, (ne tālāk par 30 m no krasta līnijas).

Aizliegums nav spēkā arī uz Bieķengrāvja posmu no Mūkusalas ielas 78A līdz Mazajai Bauskas ielai 28, Sarkandaugavas posmu no Kundziņsalas 10.līnijas 1A līdz Kundziņsalas 1.līnijai 10A (ne tālāk kā 50 m no krasta līnijas) un Sarkandaugavas posmu no Uriekstes ielas 14 līdz Uriekstes ielai 8A (ne tālāk kā 50 m no krasta līnijas), Kojusalas grāvja posmu no Austuves ielas 5A līdz Austuves ielai 11, Vecdaugavas posmus no Mangaļu prospekta 47 līdz Skanstnieku ielai 5 un no Mangaļu prospekta 62A līdz Vēdzeļu ielai 4, Āgenskalna līča posmu no Raņķa dambja līdz Balasta dambim 15 un posmu starp AB dambi un Kuģu ielu (papildus Āgenskalna līcī aizliegts atrasties uz ūdenstilpes ledus 70 m attālumā no Mārupītes ietekas un 100 m attālumā no Zunda kanāla iztekas).

Tāpat Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs atgādina, ka simtprocentīgi drošs ledus nemēdz būt, tādēļ iedzīvotājiem jābūt uzmanīgiem jebkurā gadījumā.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Juris Radzevičs Rīgas dome
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form