Ķirsis pieļauj iespēju kandidēt uz 'Vienotības' priekšsēdētāja amatu
Foto: DELFI

Rīgas domes deputāts Vilnis Ķirsis (V) pieļauj iespēju kandidēt uz "Vienotības" valdes priekšsēdētāja amatu, apliecināja politiķis.

Ķirsis norādīja, ka gaida kolēģu atbalstu un ka iespēju viņam pieteikt savu kandidatūru šodien varētu apspriest "Vienotības" valdes sēdē.

Reizē politiķis norāda, ka būtu gatavs "piekāpties" tāda kandidāta priekšā, kuram ir pieredze darbā valdībā un plašāka dzīves pieredze. Ja šāds pretendents nepiesaka savu kandidatūru, Ķirsis pauž gatavību startēt uz "Vienotības" vadītāja posteni.

Politiķis norāda, ka "Vienotībai" ir daudz izaicinājumu, tajā skaitā nepieciešamas iekšējās pārmaiņas, lai vēlreiz augstāk paceltu partijas paustās vērtības - tiesiskumu un proeiropas pozīciju. Politiskajam spēkam nepieciešams uzturēt atbildīgu politiku un ar vēlētājiem runāt, izmantojot viņiem saprotamu pieeju, uzsvēra Ķirsis.

Kā ziņots, "Vienotība" 19.augustā partijas kongresā pārvēlēs tās vadību. Pašreizējais partijas vadītājs Andris Piebalgs paziņojis, ka uz priekšsēdētāja amatu nekandidēs. Savukārt līdzšinējais "Vienotības" Saeimas frakcijas vadītāja vietnieks Smiltēns 21.jūlijā atkāpās no politiskā spēka Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieka amata. Līdz ar atkāpšanos no šī amata viņš uz laiku apturēja arī savas kandidatūras virzīšanu partijas priekšsēdētāja amatam "Vienotības" kongresā 19.augustā.

Source

LETA

Tags

Andris Piebalgs Rīgas dome Vienotība Vilnis Ķirsis
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form