Kiršteins iekļuvis avārijā; deputāts traumas nav guvis
Foto: LETA

Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins (VL-TB/LNNK) šorīt pie Baltezera ar automašīnu iekļuvis avārijā.

Deputāts sacīja, ka pats nopietnas traumas nav guvis un viņam ir daži sasitumi, savukārt automašīna negadījumā ir cietusi.

Avārija notikusi pie Baltezera, kur Tallinas šosejai pievienojas ceļš no Alderiem. Rīta stundās, kad pa Tallinas šoseju ir intensīva satiksmes kustība uz Rīgu, no minētā ceļa nākas ilgstoši gaidīt kreisā pagrieziena iespējas galvaspilsētas virzienā, tāpēc autovadītāji mēdz pārkāpt satiksmes noteikumus un veikt kreisā pagrieziena manevru, līdz galam nepārliecinoties par tā drošību.

Pēc deputāta vārdiem, viņa gadījumā avārija notikusi, kad pie Tallinas šosejas motocikls esot apdzinis kādu automašīnu un ietriecies Kiršteina vadītā auto.

Valsts policijā (VP) apliecināja, ka šodien pulksten 8 saņemts izsaukums uz A1 šoseju, kur noticis ceļu satiksmes negadījums starp motociklu un vieglo automašīnu "Škoda". VP pārstāve Simona Grāvīte norādīja, ka negadījumā ir viens cietušais - motocikla vadītājs. Savukārt satiksme neesot traucēta.

Politiķis piebilda, ka pagaidām nevarot sniegt plašākus komentārus, jo saistībā ar avāriju vēl jārisina virkne jautājumu.

Tags

Aleksandrs Kiršteins VL-TB/LNNK

Comment Form