Valdība otrdien tieslietu ministru Valdi Birkavu apstiprināja par Latvijas delegācijas vadītāju desmitajā ANO kongresā Vīnē par noziedzības novēršanu un darbu ar likumpārkāpējiem.

Vēl no 10. līdz 17.arpīlim Latvijas delegācijas sastāvā uz Austriju dosies arī iekšlietu ministrs Mareks Segliņš, Valsts policijas priekšnieka vietnieks Valdis Pumpurs, Kuldīags rajona tiesas priekšsēdētājs Uldis Ķinis, kā arī Kriminoloģisko pētījumu centra direktors Andrejs Vilks.

Galvenā uzmanība kongresā tiks pievērsta jautājumiem konvencijas par transnacionālo organizēto noziedzību ieviešanas iespējām un tehnisko sadarbību tās ietvaros.

Kongresa darbs tiks organizēts četrās semināru darba grupās par korpucijas apkarošanu, elektroniskajā tīklā veiktajiem noziegumiem, sievietēm kriminālās tiesvedības sistēmā, kā arī par sabiedrības iesaisti noziedzības novēršanā.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form