No ugunsgrēka Matīsa ielā izglābtie cilvēki nogādāti dienesta viesnīcā
Foto: DELFI Aculiecinieks

Ņemot vērā, ka diviem cilvēkiem, kuri tika izglābti no ugunsgrēka Rīgā, Matīsa ielā, nebija iespējams palikt pie tuviniekiem, viņi nogādāti dienesta viesnīcā, pastāstīja Rīgas pašvaldības policijas pārstāve Inese Krieviņa.

Kopumā no mājas tika evakuēti pieci cilvēki.

Savukārt Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis pavēstīja, ka māja, kurā bija izcēlies ugunsgrēks, ir privātīpašums, tāpat mājas apsaimniekotājs nav Rīgas namu pārvalde.

Vienlaikus dome apņēmusies savu iespēju robežās palīdzēt cilvēkiem, kuri tika izglābti.

Jau ziņots, ka Rīgā, Matīsa ielā 54 piektdienas rītā izcēlās ugunsgrēks; ar atklātu liesmu dega divstāvu koka ēkas otrais stāvs.

Ugunsgrēka rezultātā tika slēgta transporta kustība slēgta Valmieras ielā no Krāsotāju līdz Matīsa 52b, taču plkst 9.20 satiksmi izdevies atjaunot. Arī ugunsgrēks pēc plkst.9 lokalizēts.

Izsaukums uz notikuma vietu saņemts īsi pēc plkst.8, un notikuma vietā strādāja astoņas VUGD ekipāžas.

No degošās ēkas otrā stāva izglābti trīs cilvēki - divi vīrieši un sieviete. Ēkas pirmajā stāvā cilvēki nav atrasti. Izglābtā sieviete ir cietusi, un viņa hospitalizēta.

Tags

Rīgas dome Rīgas pašvaldības policija VUGD
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form