DELFI

Pirmdien tiks nodota ekspluatācijā jauna Rīgas pašvaldības dzīvojamā māja Jūrkalnes ielā 7 A, kuru pašvaldība konkursa kārtībā iegādājās no privātiem mājokļu projektu attīstītājiem, informē Rīgas domē (RD).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pērn Rīgas dome nolēma rīkot atklātu konkursu, lai izvēlētos ekonomiski izdevīgākos piedāvājumus nekustamo īpašumu - daudzstāvu dzīvojamo māju kopā ar zemi iegādei - Rīgas pašvaldības dzīvojamā fonda paplašināšanai. Konkursa organizēšana tika uzticēta SIA „Rīgas pilsētbūvnieks”.

Mājas Jūrkalnes ielā 7A projektu realizējusi SIA „Hanza OB Būve”. Ēkai ir 11 stāvi (kopā ar pagrabstāvu). Daudzstāvu mājas kopējā platība ir 6681 m2. Ēkā ir 100 dzīvokļi, no tiem vienistabas – 54, divistabu – 38, bet trīsistabu – 8. Šīs mājas nodošana ekspluatācijā būtiski paātrinās sociālo dzīvokļu rindas virzību, jo Rīgas domes dzīvojamo telpu izīrēšanas komisija 70 dzīvokļiem ir noteikusi sociālā dzīvokļa statusu. Pieciem dzīvokļiem ir speciāls aprīkojums un tie domāti cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Projekta realizācijas kopējās izmaksas ir seši miljoni latu, bet ēkas kopējās platības viena kvadrātmetra izmaksas ir aptuveni Ls 650.

Dzīvokļi izīrēti personām, kuras reģistrētas Rīgas pašvaldības palīdzības saņemšanai dzīvokļa jautājuma risināšanai. Lielākā daļa jauno dzīvokļu saņēmēju līdz šim dzīvojuši denacionalizētos namos.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form