RD aizliedz atrasties uz Rīgas ūdenstilpju ledus
Foto: LETA

No šī gada 10. janvāra Rīgas dome (RD) aizliegusi iedzīvotājiem atrasties uz pilsētas administratīvajā teritorijā esošo un piegulošās jūras piekrastes publisko ūdeņu ledus, portālu "Delfi" informēja RD.

Kā skaidroja RD, pazeminoties gaisa temperatūrai, uz pilsētas ūdenstilpēm strauji veidojas ledus, uz kura kāpt var būt bīstami.

Rīgas pilsētas izpilddirektora rīkojuma izpildi kontrolē Pašvaldības policija. Saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa normām par prasības neievērošanu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 70 eiro. Savukārt personām, kas aizlieguma periodā uz ledus atradīsies manāmā reibuma stāvoklī, jārēķinās ar garantētu naudas sodu no 15 līdz 100 eiro apmērā.

Ledus kārtai nostiprinoties, atsevišķās ūdenstilpju vietās pašvaldība var aizliegumu atcelt, par ko tiks ziņots atsevišķi.

Tags

Rīgas dome
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form