Stingri aizsargāt Latvijas intereses!
Melu kampaņa pavadīja Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā. ES komisāri Latvijā pirms referenduma paziņoja: "Nav iemeslu, kāpēc pēc iestāšanās cenām būtu jākāpj, - tirgus jau tagad ir atvērts, izņemot lauksaimniecības produktiem. Ja nu iestāšanās atstās kādu iespaidu uz cenām, tad drīzāk šo produktu cenas varētu kļūt zemākas, taču nekādā gadījumā ne augstākas."

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Solīja piena upes ķīseļa krastos un gaišu nākotni tautsaimniecībai. Solīja, ka algas un pensijas kā raķetes apdzīs cenu pieaugumu…Un ko mēs saņēmām? Cukurfabrikas nojauca, zvejas kuģus sagrieza, mazos ražotājus nožņaudza. Mēs brīdinājām jau pirms iestāšanās un stāstījām tautai patiesību.

Latvija saņēma ārkārtīgi neizdevīgu dalības līgumu ES. Redzamākais piemērs ir zemnieki, kas saņem vismazāko atbalstu Eiropā, daudz mazāk par Lietuvas un Polijas zemniekiem. Un pat sešreiz mazāk par Holandes zemniekiem.
Rīcības partijas deputāti ar stingru Latvijas interešu aizsardzību panāks, lai Latvija saņem ne mazāku kā pārējās dalībvalstīs ES finanšu atbalstu lauksaimniecībai, izglītībai, sociālajām programmām un citām būtiskām jomām.

Pārtraukt Latvijas diskrimināciju!

ES birokrātu vietējie izpalīgi bija, ir un būs gatavi ar vārdiem un darbiem atbalstīt jebkurus Briseles pārstāvju murgus. Savu ienākumu līmeni, dzīves kvalitāti un nākotnes plānu likteni nedrīkst uzticēt ES izpalīgu partijām.

Eiropas pieredze pārliecinoši rāda: tās valstis, kur tautas ievēl eirokritiskus deputātus, saņem daudz labākus nosacījumus. Eiropas Parlamentā Latvijas pārstāvjiem jābūt ar stingru stāju un mugurkaulu. Tādi ir Rīcības partijas izvirzītie Normunds Grostiņš, Henriks Danusēvičs un Einars Grigors. Viņi ir Eiropas lietpratēji, jo pastāvīgi ir cīnījušies un cīnās pret absurdām un Latvijai nepiemērotām ES direktīvām.

Brisele pat diktē, kā jānogalina peles un cik matu ruļļu komplektiem ir jābūt frizieriem! Tai pat laikā Eiropa nav nosargājusi iedzīvotājus un uzņēmumus pret kredītnosacījumu pasliktināšanu. Tāpēc ieviesīsim stingru Eiropas banku uzraudzības sistēmu.

Nepieciešams samazināt Latvijas dalības maksu ES budžetā.

Sāksim pelnīt paši!

Jau pirms pieciem gadiem mēs Eiroparlamenta vēlēšanu programmā aicinājām sargāt Latvijas iekšējo tirgu, radot labvēlīgus apstākļus vietējā kapitāla augšanai, nepieļaut Latviju pārvērst par ES trešās šķiras provinci. Aicinājām pretoties monopolu tīkojumiem maksimālas peļņas nolūkā aplaupīt Latvijas pilsoņus. Šodien Skandināvu banku monopols noved pie cilvēku aplaupīšanas. No Jūsu izvēles ir atkarīgs, vai mūs arī turpmāk aplaupīs svešzemju monopoli!

Jāpielieto importa aizstāšanas stratēģija. Latvijā jāatbalsta ne tikai vistu un salātu audzēšana, bet arī apavu, apģērbu un elektronikas ražošana. Tā radīsies jaunas darba vietas, palielināsies algas un pieaugs visas tautas labklājība.

Jādivkāršo eksports, modernizējot ražošanu un atbalstot vietējos ražotājus. Tad sasniegsim tādus ekonomiskos panākumus kā Japānā un Somijā. Rīcības partija izcīnīs īpašu ES atbalstu modernas, uz zināšanām balstītas, eksportspējīgas ražošanas attīstībai Latvijā;

Mēs jau pirms iestāšanās ES un visus šos gadus patiesi informējām sabiedrību par prettautisko un pretlatvisko Briseles politiku.
Laiks rīkoties! Kopā mēs varam:
- Pelnīt vairāk!
- Samazināt birokrātiju!
- Dzīvot labāk!

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form