AFI
Foto: Rīgas domes ēka

Rīgas domes Finanšu komiteja šodien atbalstīja domes budžeta deficīta samazināšanu par aptuveni 14,5 miljoniem latu. Dome plāno budžeta deficītu 23 miljonu latu apmērā, kas ir līdzīga summa tai, ko pašvaldība maksās pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fondā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Saskaņā ar 17.janvārī noslēgto vienošanos starp domi un Finanšu ministriju plānots palielināt pilsētas budžeta ieņēmumus par aptuveni 1,7 miljoniem latu.

Budžeta deficīta samazināšanai un investīcijām iecerēts izmantot aptuveni divus miljonus latu no 6,2 miljoniem latu 2002.gada līdzekļu atlikuma. Savukārt, samazinot domes struktūru administratīvos izdevumus, dome ietaupīs aptuveni 428 000 latu.

Finanšu komisija atbalstīja Rātsnama finansēšanas pārtraukšanu no domes budžeta, tā ietaupot mazliet vairāk nekā 7 miljonus latu. Komiteja atbalstīja Rātsnama nodošanu SIA "Rīgas nami". Lēmumprojektā norādīts, ka "Rīgas nami" drīkst ņemt kredītu Rātsnama pabeigšanai un iekārtošanai līdz 9 miljoniem latu.

Par aptuveni 2 miljoniem latu tiks palielinātas Rīgas pilsētas iemaksas pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fondā. Kopumā Rīga izlīdzināšanas fondā maksās aptuveni 23 miljonus latu.

Vairāk nekā 7 miljonus latu budžeta deficīta samazināšanai dome plāno iegūt no iepriekšējo gadu investīciju projektu finansējuma atlikumiem.

Kopumā Rīgas domes pamatbudžeta ieņēmumi 2003.gadā plānoti 171 656 971 lata apmērā.

Domes budžeta deficīta samazināšanas priekšlikumus vēlreiz skatīs visas komitejas, bet domes sēdē budžeta grozījumus varētu skatīt 25.februārī.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form