Rīgas Pašvaldības policija jau pusotru gadu cenšas pārdot lieko kažokādu
Foto: Pašvaldības policija

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) kopš 2016. gada rudens nespēj atrast tai vairs nevajadzīgās mākslīgās kažokādas pircēju.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

RPP 17. aprīlī ar trešo mēģinājumu centīsies pārdot 667 metrus mākslīgās kažokādas, kas tai nav vajadzīga kopš 2009. gada. Pirmo reizi RPP izsoli rīkoja 2016. gada oktobrī.

2008. gadā RPP iegādājās 1510 metrus mākslīgās kažokādas, kas bija paredzēta ziemas virsjaku oderēm. Lielāko daļu kažokādas šim nolūkam arī izmantoja, taču pēc formastērpu nolikuma izmaiņām 2009. gadā 667 metri kažokādu palika neizmantoti.

Kažokādām neatrada citu pielietojumu, tāpēc tās nonāca izsolē.

RPP kažokādu sadalījusi 40 baķos. Katrs no tiem ir aptuveni 17 metrus garš. Viena baķa cena ir ap 100 eiro, neskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Interesenti kažokādu līdz 16. aprīlim var apskatīt RPP iecirknī Lomonosova ielā 12a, iepriekš saskaņojot laiku ar kontaktpersonu – Saimniecības nodaļas galveno saimniecības pārzini Jāni Bērziņu, zvanot pa tālruņiem 67 037 828, 29 231 940. Līdz 16. aprīlim arīdzan jāpagūst iesniegt pieteikums dalībai izsolē.

Izsoles dalībniekam jāiemaksā nodrošinājums 10% apmērā no katra baķa nosacītās cenas, par kuru pretendents iesniedz pieteikumu.

Izsole notiks 17. aprīlī pulksten 10 Lomonosova ielā 12a. Izsole būs mutiska un ar lejupejošu soli. Sīkāka informācija par izsoli un kažokādu baķiem atrodama šeit.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Rīgas pašvaldības policija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form