'Sadales tīkla' jaunās formas komplekts izmaksā 503 eiro; pirks 1 315 komplektus
Foto: LETA

Viena AS "Sadales tīkls" darbinieka jaunā darba apģērba komplekta vidējās izmaksas ir 503 eiro. Kopumā elektromontieru vajadzībām paredzēts iegādāties aptuveni 1 315 darba apģērbu komplektus ar aizsardzību pret elektrisko loku, ko uzņēmums iegādāsies līdz 2020. gada beigām, portāls "Delfi" uzzināja uzņēmumā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Delfi" jau rakstīja, ka pēc gandrīz 20 gadiem "Sadales tīkls" pieņēma lēmumu mainīt darbinieku darba apģērbu un līdz šim kalpojušais bordo krāsas darba apģērbs tiks nomainīts uz spilgti dzeltenu, augstas redzamības darba apģērbu. Jaunie darba apģērbi tiks ieviesti pakāpeniski līdz 2022. gadam un līdz tam laikam tiks izmantoti abi – gan jaunie spilgti dzeltenie, gan arī līdz šim izmantotie bordo krāsas darba apģērbi.

Uzņēmuma preses sekretāre Tatjana Smirnova portālu "Delfi" informēja, ka vidējās darba apģērba komplekta izmaksas – 503 eiro vienam darbiniekam – ir par 10% mazākas nekā līdz šim, kad, turklāt, vienam darbiniekam bija nepieciešams darba apģērba komplekts ar 15 dažādām apģērba vienībām.

Šogad "Sadales tīkls" elektromontieriem plāno iegādāties 750 darba apģērbu komplektus ar aizsardzību pret elektrisko loku.

Kopumā elektromontieru vajadzībām paredzēts iegādāties aptuveni 1 315 darba apģērbu komplektus ar aizsardzību pret elektrisko loku. Tos uzņēmums iegādāsies līdz 2020. gada beigām.

Jau vēstīts, ka "Sadales tīkla" darbiniekus jaunajā darba apģērbā var identificēt pēc uzņēmuma logo, kas melnā krāsā izvietots krūšu zonā un uz muguras, darbinieka apliecības, kas šaubu gadījumā jālūdz uzrādīt, un uzņēmuma transportlīdzekļa, uz kura jābūt "Sadales tīkla" logo.

Kā norāda uzņēmumā, ja līdz šim ikvienam klientam un iedzīvotājam "Sadales tīkla" pārstāvis asociējās ar darbinieku bordo krāsas darba apģērbā, tad kopš 2019. gada augusta AS "Sadales tīkls" darbinieki savās ikdienas gaitās sāk izmantot jaunus, augstas redzamības – spilgti dzeltenus, darba apģērbus, kas darbiniekiem, kuriem darba procesā ir elektriskā loka risks, vienlaikus nodrošinās arī aizsardzību pret elektriskā loka iedarbību.

Lēmumu par darba apģērbu nomaiņu AS "Sadales tīkls" pieņēma jau 2017. gadā un divu gadu laikā uzņēmums rūpīgi izvērtēja dažādu ražotāju piedāvājumus, apģērba funkcionalitāti un drošumu, kā arī Eiropas sadales sistēmas operatoru pieredzi.

Nepieciešamību mainīt darba apģērbu ietekmēja tas, ka esošais bordo krāsas darba apģērbs tiek izmantots jau kopš 2000. gada un vairs neatbilst mūsdienu darba tehnoloģijām un drošības prasībām. Tas tiek individuāli šūts un audums tiek speciāli krāsots, kas paildzina apģērba piegādes laiku, vairakkārt to mazgājot, bordo krāsa izbalē, audums ātri dilst, līdz ar to samazinās darba aizsargapģērba kalpošanas ilgums.

Lai identificētu uzņēmuma darbiniekus, uz darba apģērba izvietots "Sadales tīkla" logo, tas ir melnā krāsā un atrodas gan uz krūtīm, gan uz muguras.

Ņemot vērā, ka, jauno darba apģērbu ieviešanas laikā sabiedrībā var parādīties krāpnieki, kuri, iegādājoties spilgti dzeltenus tērpus, uzdosies par "Sadales tīkla" pārstāvi, uzņēmumā atgādina, ka uz "Sadales tīkla" darbinieka darba apģērba ir izvietots uzņēmuma logo, darbiniekam vienmēr līdzi ir darbinieka apliecība un šaubu gadījumā jālūdz to uzrādīt. Turklāt uzņēmuma darbinieki pārvietojas ar transportlīdzekļiem, uz kura ir "Sadales tīkla" logo.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Sadales tīkls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form