Sesks: kandidēšana Valsts prezidenta amatam nav mans pašmērķis
Foto: LETA

Kandidēšana Valsts prezidenta amatam nav mans pašmērķis, pauda Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija).

Seska kandidatūru Valsts prezidenta amatam izvirzījusi Liepājas partija kā Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) sadarbības partnere.

"Kandidēšana nav mans pašmērķis un uzdevums, tāpēc nevaru runāt par kaut kādiem īpašiem apsvērumiem, kas mani būtu pamudinājuši. Drīzāk novērtēju, ka varu kaut ko piedāvāt no tās pieredzes, kas man ir radusies reģionu attīstībā un Liepājā," norādīja Sesks, lūgts komentēt savu motivāciju kandidēšanai uz valsts augstāko amatu.

Sesks arī piebilda, ka ZZS iekšienē un starp tās sadarbības partijām vēl turpinās diskusijas par to, kurš no virzītajiem kandidātiem varētu gūt lielāku Saeimas atbalstu, jo ZZS būs jāvienojas par vienu kopīgu kandidātu.

Jau ziņots, ka Latvijas Zaļā partija (LZP) trešdien valdes sēdē vienojās kā Valsts prezidenta amata kandidātu izvirzīt aizsardzības ministru un partijas līdzpriekšsēdētāju Raimondu Vējoni.

LZP ietilpst ZZS, un ZZS 11.maijā valdes un frakcijas kopsēdē lems par kopīga Valsts prezidenta kandidāta izvirzīšanu. Kā sacīja ZZS Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis, ZZS, izvirzot savu Valsts prezidenta kandidātu, izvēlēsies starp Vējoņa un Liepājas domes priekšsēdētāja Seska kandidatūrām.

Tags

Augusts Brigmanis Latvijas Zaļā partija Liepājas partija Zaļo un zemnieku savienība Uldis Sesks

Comment Form