Gandrīz 400 Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku dalībnieki no Jēkabpils rajona izjūtot badu, jo firma, kurai jābaro bērni, nespēj nodrošināt viņus ar pienācīgu uzturu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Valsts jaunatnes iniciatīvu centra direktora vietniece Agra Bērziņa sacīja, ka nekavējoties kopā ar Rīgas pilsētas Skolu valdes atbildīgo darbinieku sazināsies ar skolu un firmu un mēģinās likvidēt radušos situāciju. Ceturtdien atbildīgās personas dosies arī uz skolu, lai uz vietas iepazītos ar radušos situāciju. Ēdināšanas firmas "Nika" direktore Tatjana Samohina skaidroja, ka pretenzijas no bērnu uzraudzītāju puses radās pēc tam, kad bērni brokastīs saņēmuši griķu putru ar tēju. Piegādātāji bija atsūtījuši skābu pienu un vecus kartupeļus. Tādēļ firmas vadība nolēmusi barot ar griķiem. Parasti brokastīs šī firma piedāvā sausu maizi un tēju no rīta, pusdienās zupu, otro ēdienu un augļus, bet vakarā biezpiena sacepumu vai kādu citu ēdienu un ķīseli. Bērziņa informēja, ka atbildīgie par bērnu uzturēšanos un ēdināšanu ir Jēkabpils rajona vadība, Rīgas 75.vidusskola un firma, kas nodrošina ēdienu. Pirms braukšanas uz Rīgu rajona vadība, skolas vadība un firma slēdz sadarbības līgumu, kurā uzrādīta arī ēdienkarte.
Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form