Tiesa uzdod 'Maximai' izņemt no tirdzniecības tomātu mērces ar vistas kājas attēlu
Foto: DELFI

Rīgas apgabaltiesa otrdien piemēroja pagaidu aizsardzības līdzekli SIA "Spilva" prasībā pret SIA "Maxima Latvija", nosakot "Maxima" no tirdzniecības izņemt tomātu mērces ar vistas kājas attēlu.

Kā aģentūrai LETA norādīja apgabaltiesas preses sekretārs Aigars Bērziņš, šis lēmums nav pārsūdzams. Ja lietā netiks panākts mierizlīgums, lieta pēc būtības tiks skatīta 2014.gada 30.janvārī.

Kā aģentūru LETA iepriekš informēja "Spilvas" mārketinga direktore Dana Erciņa-Užāne, ar prasību pret "Maxima Latvija" par preču zīmes nelikumīgas izmantošanas pārtraukšanu "Spilva" aizstāv savu patentēto preču zīmi.

Runa ir par minētā mazumtirdzniecības tīkla "private label" tomātu mērču produkciju, kuras dizainā tiek saskatīts "Spilvas" preču zīmju nelikumīgs pielietojums, kas savukārt veicina patērētāju maldināšanu.

Savukārt "Maxima Latvija" Zīmola un komunikāciju departamenta direktore Viktorija Gulbe norādīja, ka "Maxima Latvija" ar "Spilvu" radušās "domstarpības vienā jautājumā", taču to sīkāk komentēt pirms sēdes nebūtu korekti. Kā skaidroja Gulbe, "Spilva" ir viena no "Maxima" lielākajām un labākajām sadarbības partnerēm jau ilgus gadus, tādēļ uzņēmums cer, ka radušos situāciju varēs atrisināt pēc iespējas ātrāk un pieņemami abām pusēm.

Tags

Maxima Rīgas apgabaltiesa Spilva

Comment Form