AppleMark
Foto: F64

Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku laikā svētceļniekiem būs jāievēro noteiktos ierobežojumus, rūpējoties par savu un apkārtējo drošību, jāizvērtē sagaidāmos riskus un jāpieņem atbildīgu lēmumu par savu dalību Aglonas svētkos, tajā skaitā svētceļojumu organizēšanu vai dalību svētceļojumos, informē Tieslietu ministrija (TM).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ministrija atgādina, ka atbilstoši Epidemioloģiskās drošības likuma un Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma deleģējumam valdība noteikusi epidemioloģiskās drošības pasākumus jaunā koronovīrusa izplatības ierobežošanai, tajā skaitā pulcēšanās prasības un ierobežojumus arī reliģiskās darbības veikšanas vietās. Līdz ar to arī Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētku laikā, kas notiks no 12 .augusta līdz 15. augustam, būs jāievēro Ministru kabineta noteiktie ierobežojumi, informē TM.

Gatavojoties Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā, TM 2. jūlijā organizēja sanāksmi par šīgada pasākuma norisi, ņemot vērā Ministru kabineta noteiktos ierobežojumus. Sanāksmē piedalījās Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles dienesta, Iekšlietu ministrijas un Romas Katoļu Baznīcas Latvijā pārstāvji.

Respektējot ticīgo vēlmi piedalīties 14. un 15.augusta dievkalpojumos Aglonā, precīzāki norādījumi par svētku laikā noteiktajiem ierobežojumiem un ievērojamajiem drošības pasākumiem sekos pēc šāgada 20. jūlija sola TM.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Koronavīruss Covid-19 Iekšlietu ministrija Tieslietu ministrija Veselības ministrija Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki Aglonā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form