TM pašlaik īsteno trīs ES fondu projektus trīs miljonu eiro apmērā
Foto: DELFI

Patlaban Tieslietu ministrijā (TM) tiek īstenoti trīs Eiropas Savienības fondu 2007.-2013.gada plānošanas periodā paredzēti projekti, tajā skaitā par Uzņēmuma reģistra (UR) informācijas sistēmas izveidi ar kopējo finansējumu teju trīs miljonu eiro (2,1 miljons latu) apmērā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ņemot ministrijas rīcībā esošo informāciju, ko padotības iestādes katru mēnesi sniedz TM par finansējuma apguvi projektos un kurai tiek sekots līdzi, pašlaik nav pamata domāt, ka piešķirtais finansējums netiks apgūts, informē ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sigita Vasiļjeva.

Nākamā gada 10.janvārī ir jāīsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekts "Uzņēmumu reģistra informācijas sistēmas izveide", kura kopējais finansējums ir 2 736 000 latu. Uz šī gada 1.martu no šīs naudas ir izlietoti 2 201 977 latu.

Tāpat šī gada 17.maijs ir noteikts par Valsts zemes dienestā īstenojama "Valsts zemes dienesta ģeotelpisko datu ģeotelpiskās informācijas sistēmas izveide" projekta termiņu. Tā izmaksas ir 2 470 500 latu. Izlietojums uz 1.martu ir 1 670 518 lati.

Vienlaikus līdz šī gada 10.aprīlim ir noteikts termiņš Eiropas Reģionālā attīstības fonda projektam "Tieslietu ministrijas un tās padotībā esošo iestāžu arhīvu sagatavošana elektronisko pakalpojumu sniegšanai - 1. kārta" Tiesu administrācijai. Finansējums tam ir 1 116 412 lati, savukārt pašreizējais izlietojums - 1 116 412 lati.

Savukārt kopējā visu projektu summa, kas tika realizēti un vēl tiek realizēti pašlaik, ir 11 168 064 miljoni latu.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Eiropas Savienība Tieslietu ministrija Uzņēmumu reģistrs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form