Uz LTV vadītāja krēslu pretendē Krivma, Tjarve un Belte
Foto: LETA

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) atklājusi kandidātus uz Latvijas Televīzijas valdi, informēja padomē.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uz LTV valdes priekšsēdētāja amatu kandidē Ivars Belte, Ginta Krivma un Rolands Tjarve, uz LTV valdes locekļa amatu programmu attīstības jautājumos - Patriks Grīva, Sergejs Ņesterovs un Jana Semjonova, bet uz valdes locekļa amatu finanšu un tehnoloģiju jautājumos kandidē Uģis Mālmanis un Māris Skujiņš.

Otrajā kārtā bija izvirzīti deviņi kandidāti, uz katru no amatiem trīs, bet viens no turpmākas dalības konkursā atteicās, informē padomes pārstāve Sanita Blomniece.

Pretendenti atklāti dienā, kad Latvijas Televīzijas ēkā notiks publiska diskusija, kurā kandidāti tiksies ar LTV darbiniekiem, kā arī citiem nozares pārstāvjiem. Tikšanās laikā pretendenti iepazīstinās ar savu motivāciju startēt konkursā un redzējumu LTV turpmākajai attīstībai, kā arī atbildēs uz jautājumiem.

Diskusijas tiešraidei būs iespējams sekot līdzi arī internetā "www.ltv.lv".

Kandidātu vērtēšana turpināsies visu nedēļu. 7.martā personālatlases kompānija "Fontes" iepazīstinās NEPLP ar novērtējuma ziņojumu par katru kandidātu. Valdi amatā iecels NEPLP balsojot.

NEPLP sniegusi arī plašāku informāciju par kandidātu iepriekšējo pieredzi un dzīvesgājumu.

Ivars Belte no 2011.gada ir "Video International Ukraine" ģenerāldirektors, no 2007.gada bijis "Baltijas Mediju Alianse" izpilddirektors, no 2002. līdz 2007.gadam uzņēmuma "TV3" pārdošanas direktors, uzņēmuma "Eniro" mārketinga vadītājs, AS "Diena" laikraksta "Diena" direktors, reklāmas nodaļas vadītājs, "106.2 Radio Rīgai" mārketinga un pārdošanas nodaļas vadītājs, bijis Latvijas Reklāmas asociācijas prezidents un valdes loceklis, Latvijas Preses izdevēju asociācijas viceprezidents. Belte ieguvis bakaulaura grādu Latvijas Universitātes Svešvalodu fakultātē, pabeidzis Pre-MBA kursu Rīgas Biznesa institūtā, apguvis Mārketinga kursu CIM (Chartered Institute of Marketing), kā arī konkurētspējīga mārketinga, uzņēmuma novērtēšanas, projekta vadības, efektīvas vadības, augstākā menedžmenta kursus Rīgas Ekonomikas augstskolā.

Ginta Krivma no 2003.gada ir mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūras "TNS Latvia" valdes priekšsēdētāja, kā arī kopš 2005.gada video un pasākumu producēšanas studijas "Tantuki Production" ("Krivms studija") dibinātāja un valdes priekšsēdētāja, bijusi tūrisma aģentūras "Latvia Tours" stratēģisko pārmaiņu projekta vadītāja, "TV3 Latvia" mārketinga direktore. Krivma ieguvusi maģistra grādu biznesa vadībā RSEBAA, psihologa kvalifikāciju Rīgas Pedagoģijas un vadības augstskolā, kā arī sociālo zinātņu bakalaura grādu psiholoģijā. 2006.gadā uzsākusi studijas uzņēmējdarbības vadības doktorantūrā RSEBAA, Latvijas Banku augstskolas un Ventspils Augstskolas apvienotajā doktorantūras programmā.

Rolands Tjarve ir lektors Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, bijis Valsts kontrolieres padomnieks, uzņēmuma "AirBaltic" padomes loceklis, "Elektronisko sakaru direkcija" padomes loceklis, LIAA direktora padomnieks un valdes loceklis, Latvijas Televīzijas ģenerāldirektors, Nacionālajā radio un televīzijas padomes loceklis, "Preses apvienības" padomes loceklis. Viņš bijis premjera Māra Gaiļa preses sekretārs, Valsts reformu ministrijas preses sekretārs. Tjarve ir bijis programmu vadītājs Latvijas Radio, ir Latvijas Žurnālistu asociācijas biedrs, bijis Latvijas pārstāvis Eiropas Komisijas darba grupā "Promoting Entrepreneurship on TV and in other audio-visual media", ECREA biedrs, BAMR biedrs, biedrības "Cēsinieku klubs" valdes loceklis. Tjarve ir vairāku zinātnisku publikāciju autors, beidzis Latvijas Universitātes žurnālistikas nodaļu, viņam ir maģistra grāds komunikācijas zinātnē Latvijas Universitātē, pašreiz komunikācijas zinātnes doktora zinātniskā grāda pretendents Latvijas Universitātē, promocijas darba tēma "Sabiedriskās televīzijas transformācijas procesi postpadomju valstu elektroniskajās sistēmās".

Patriks Grīva bijis programmu direktors un programmu vadītājs "European Hit Radio", "Radio Super FM", uzņēmuma "Brazīlija" valdes loceklis, mārketinga un reklāmas uzņēmuma "beach.lv" valdes loceklis, radio "Fit FM" programmu direktors un programmu vadītājs, radio "Star FM" programmu direktors, radio "SWH", "SWH Rock", "Star FM", "Mix FM", "Skonto" programmu vadītājs, ētera režisors, raidījumu vadītājs Latvijas Televīzijā, profesionāls audio diktors, sabiedriskās organizācijas "Latvijas Pludmales volejbola līga" dibinātājs un valdes loceklis. Viņš ieguvis humantāro zinātņu maģistra grādu kultūras menedžmenta specializācijā Latvijas Kultūras akadēmijā, augstāko profesionālo izglītību uzņēmējdarbības vadībā Biznesa augstskolā "Turība".

Sergejs Ņesterovs no 2003.gada bijis reklāmas aģentūras "Lowe Age Latvia" izpilddirektors, "Mccann Worldgroup Latvia" komunikācijas holdinga stratēģiskās plānošanas vadītājs, no 1995.gada līdz 2003.gadam bijis projektu direktors un klientu servisa direktors reklāmas aģentūrā "Adell Saatchi&Saatchi Latvia". Viņš Rīgas Biznesa skolā ieguvis profesionālo maģistra grādu uzņēmumu un organizāciju vadībā (MBA), ārsta diploms ar izcilību Latvijas Medicīnas akadēmijā.

Jana Semjonova no 2004.gada ir Latvijas Televīzijas 7.kanāla satura redaktore, bijusi "TV3" raidījuma '"Bez tabu laiks" vadītāja, ārzemju ziņu redaktore, no 1998.gada līdz 2002.gadam strādājusi "TV3" ziņu dienestā kā producente, diktore, korespondente. Ieguvusi bakalaura grādu komunikācijas zinātnē Latvijas Universitātē, no 2002.gada līdz 2004.gadam un no 2012.gada studē Latvijas Kultūras akadēmijā kultūras menedžmenta maģistra programmā, kur strādā pie maģistra darba tēmas "Izklaides satura vieta un funkcijas sabiedriskā medija saturā: formāti, menedžments, producēšana Latvijas Televīzijā".

Uģis Mālmanis no 2008.gada ir finanšu direktors "Valsts nekustamajos īpašumos", bijis finanšu pakalpojumu direktors "Lattelecom", pārstāvniecības vadītājs "Scania credit AB/Scania Latvia", reģiona biznesa attīstības vadītājs "Volvo Financial Services International AB", reģiona finanšu vadītājs – atbildīgs par Baltijas valstīm "Volvo Truck Corporation AB", auditors "Price Waterhouse". Mālmanis ieguvis profesionālo maģistra grādu "Uzņēmumu un organizāciju vadīšanā" Rīgas Biznesa institūtā, inženierzinātņu bakalaura grādu Rīgas Tehniskajā universitātē, studējis CFA Institute Londonā studiju programmā "Chief Financial Administrator", augstākā līmeņa vadītāju attīstības programmā "Lattelecom" sadarbībā ar O.D.A.

Māris Skujiņš bijis finanšu direktors uzņēumā "Energo Capital", valdes loceklis un finanšu direktors " Baltcom TV", valdes loceklis "HVE Balt-Com Fiber AB", finanšu direktors un analītiķis uzņēmumā "Alīna", valdes priekšsētājs Baltijas un Polijas reģiona vadības komitejā un kredītkomitejas loceklis "Nordea Finance Latvia". Viņš Rīgas Ekonomikas augstskolā ieguvis profesionālā maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā, apmaiņas programmas ietvaros studējis Cīrihes Universitātē banku un finanšu specialitātē, Maincas Universitātē vēstures specialitātē, ieguvis vēstures maģistra grādu Latvijas Universitātē.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form