Vakcīnu pret Covid-19 saņēmuši 4053 izglītības iestāžu darbinieki
Foto: LETA

Līdz šim vakcīnu pret Covid-19 ir saņēmuši 4053 izglītības iestāžu darbinieki jeb 8% no patlaban atvērtajā prioritāri vakcinējamajā grupā ietilpstošajiem izglītības iestāžu darbiniekiem, informēja Vakcinācijas projekta birojā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Šīs nedēļas sākumā vakcinācijai tika atvērta jauna prioritārā grupa – pirmsskolas, speciālās izglītības iestāžu un 1.-6. klašu pedagogi un darbinieki, kuri, veicot darba pienākumus, nonāk ciešā saskarē ar bērniem, kā arī pedagogi, kuri atsāk darbu klātienē.

Nedēļas sākumā vairāk nekā 5 500 izglītības iestāžu darbinieku saņēma informāciju īsziņas un/vai e-pastu par ārstniecības iestādi, kas nodrošinās viņu vakcināciju. Šo informāciju saņēma tie izglītības iestāžu darbinieki, kuri bija pieteikušies vietnē "manavakcina.lv" vai pa tālruni 8989. Šajā un nākošā nedēļā turpinās šo iedzīvotāju vakcinācija.

Šobrīd izglītības iestāžu darbinieku grupā vakcinēti gandrīz 8% no kopā vairāk nekā 52 300 darbiniekiem, ko Izglītības un zinātnes ministrija norādījusi kā prioritāri vakcinējamos izglītības iestāžu darbiniekus attiecīgajā prioritārajā grupā.

Lai turpinātu raitu šīs iedzīvotāju grupas vakcināciju, visi izglītības iestāžu darbinieki tiek aicināti nekavēties un pieteikties "manavakcina.lv" vai pa tālruni 8989. Pieteikšanās nodrošinās iespēju jau tuvākajā laikā saņemt savu Covid-19 vakcīnu.
Kopumā Latvijā vakcinācijai pret Covid-19 izmantotas 206 418 vakcīnu devas, pirmo vakcīnas devu saņēmuši 178 501 iedzīvotāju, no tiem arī otro saņēmuši 27 917 iedzīvotāji, nodrošinot maksimālu imunitāti, lai pasargātu iedzīvotājus no smagas saslimšanas Covid-19 inficēšanās gadījumā. Turpinās visus atvērto prioritāro grupu vakcinācija.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Vakcinācija pret Covid-19 Izglītības un zinātnes ministrija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form