Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!- TB/LNNK" (NA) Liepājas nodaļas aicinājums tika izskatīts Liepājas partijas valdē un pieņemts lēmums neiesaistīties neviena politiskā spēka priekšvēlēšanu akcijās. "Šis ir aktīvs priekšvēlēšanu laiks, kuram raksturīgi, ka katra partija strādā pie savas vēlēšanu programmas, veido kandidātu sarakstus un plāno dažādas aktivitātes, lai pievērstu vēlētāju uzmanību," valdes viedokli skaidro "Liepājas partijas" priekšsēdētājs Uldis Sesks. "Mēs nedrīkstam izlemt vēlētāju vietā – tāda īsumā ir mūsu atbilde, jo tikai vēlēšanu rezultāts parādīs, kuri ir tie politiskie spēki, kuriem Liepājas vēlētājs deleģēs savu balsi un uzticēs strādāt pilsētas domē."

Atbildes vēstulē teikts: "Liepājas partija vienmēr ir iestājusies par nacionālām vērtībām un valsts drošību gan nacionālā līmenī, gan arī Liepājā. Mūsu attieksme vienmēr ir bijusi, ka sabiedrība ir jāvieno, nevis jāšķeļ, jo katra robeža novelk šķēršļus mūsu visu – liepājnieku – mērķiem. Šo uzstādījumu esam pauduši arī "Liepājas partijas" vēlēšanu programmā kā vienu no pamatvērtībām.
Mēs aicinām ļaut vēlētājiem pašiem 3. jūnijā izdarīt savu izvēli, nevelkot nekādas sarkanās līnijas un neiesaistoties dažādu politisko spēku priekšvēlēšanu PR aktivitātēs. Mēs priekšplānā izvirzām darbus, kas paveicami Liepājā, un to īstenošanai kopīgi būs jāstrādā tiem politiskajiem spēkiem, ko liepājnieki būs izraudzījušies un kam uzticējuši atbildību par savu pilsētu."