'Delfi' pēta: 63 Latvijas pašvaldību svētku egles un tēriņi
Foto: Delfi kolāža

Latvijas pašvaldības arī šogad savas pilsētas saposušas svētku rotā – tajās iedegtas krāšņi rotātas svētku egles, bet daudzviet ielās zaigo vides dekori un lampiņu virtenes. Portāls "Delfi" arī šogad piedāvā aplūkot, cik pašvaldības tērē Ziemassvētku eglītes izrotāšanai, rotājumiem, kā arī vides dekoru iegādei.

close-ad

Portāls "Delfi" arī šogad aicināja atsaukties visas Latvijas pilsētu pašvaldības, lai tās pastāstītu par savas pilsētas svētku rotājumiem, Ziemassvētku eglīti, kā arī finansiālajām izmaksām, kas saistītas ar svētku laiku. Aicinājumam atsaucās lielākā daļa, tikai dažas pašvaldības nesniedza informāciju par rotājumu izmaksām.

Sarakstā nav atrodama Subate, jo tajā šogad Ziemassvētku eglītes nav, kā arī Valka. Kā skaidroja Valkas pašvaldības pārstāvji, eglīte šogad nav īsti skaista sanākusi un cilvēki ir sašutuši par to. Šī iemesla dēļ pašvaldība nolēma "nepublicēties" portālā "Delfi". Tāpat vēlmi nepublicēties izteica arī Sedas pašvaldība, jo tur ir pavisam neliela eglīte. Nevēlējās publicēties arī Priekules pašvaldība un Piltenes pašvaldība. Piltenē nebija cilvēkresursu, kas sagatavotu nepieciešamo informāciju par svētku eglīti.

Portāla "Delfi" aicinājumu ignorēja šādas pilsētas – Aizpute, Aknīste, Aloja, Bauska, Baloži, Lubāna, Stende un Salaspils.

Savukārt "Delfi Aculiecinieks" aicina ikvienu parādīt, kā šogad izskatās tavs Ziemassvētku kociņš. Reportāžas sūti, izmantojot pievienošanas pogu, vai arī uz e-pastu aculiecinieks@delfi.lv.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Ziemassvētku eglīte
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form