Kā tu vari paaugstināt vibrācijas savā mājoklī
Foto: Aral Tasher / cc

Lai paceltu paši savas vibrācijas, mēs ēdam svaigu, tīru pārtiku, ievērojam apziņas higiēnu un tamlīdzīgi, taču arī telpām, kurās dzīvojam un strādājam, piemīt savas vibrācijas, un tās ir iespējams paaugstināt, lai justos harmoniskāk. Kā to izdarīt, skaidro augsto vibrāciju diētu popularizētājs Morgans Pots. Par to, kā tīrīt mājokli, lasīts daudz, bet nu – par to, kas darāms pēc tam.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mājas, kas piepildītas ar labām vibrācijām, dāvā labākas sarunas, meditāciju, ēst gatavošanu, strādāšanu, radīšanu un vēl daudz ko. Tādā vietā būs mazāk ķīviņu, pārpratumu, strīdu un skumju.

Vietai, kur pavadi visvairāk laika, ir jābūt tādai, kurā patiešām gribas šo laiku pavadīt, lai radītu skaistas lietas.

Izjūti enerģiju, mīli savu telpu, iegremdējies labsajūtā!

Dedzini salviju

Salvijas vai citu attīrošu augu (lavandas, citronzāles) nūjiņu dedzināšana mājai ir enerģētiski attīroša. Salvijas dedzināšana attīra telpu no jebkuras nevēlamas enerģijas un ieaicina to vietā augstas vibrācijas un labu enerģētiku. Tā ir laba doma – pēc strīda vai ķīviņa padedzināt šos augus, lai nomainītu enerģiju. Apej māju pulksteņa rādītāja virzienā, kvēpinot nūjiņu un domājot attīrošas un pozitīvas domas.

Pajautā sev, vai tev to tiešām vajag?

Reizi mēnesī ir ļoti ieteicams apstaigāt mājokli un padomāt par to, kas ir patiesi nepieciešams. Izdomā, ko no tā varētu ziedot labdarībai, izmest vai atdot kādam draugam.

Mums, cilvēkiem, ir tāda tieksme savākt kaudzi mantu, kuras mēs nekad un nemūžam nelietosim. Šo mantu glabāšana mājā tikai piesārņo dzīvi. Tas var būt superterapeitiski – atbrīvoties no mantām, kuras tev vairs nekalpo. Ļauj atbrīvot šo enerģiju! Ekstra padoms – varētu būt vieglāk to izdarīt jauna Mēness laikā.

Sāls lampas

Es ļoti mīlu sārto Himalaju sāli un vienmēr izmantoju to, ēst gatavojot. Bet tas spēj vēl daudz vairāk! Sāls lampas sārti oranžais tonis ietekmē mūs gan fiziski, gan emocionāli. Tās izplata drošības patīkamo sajūtu, ir viedoklis, ka šī gaisma labvēlīgi idarbojas uz nervu sistēmu, nierēm un urīnpūsli.
Sāls lampas izplata arī negatīvos jonus. Negatīvie joni pievelk pozitīvos (kurus mēs nevēlamies) un nospiež tos pie zemes, lai tie nevarētu "plivināties" pa gaisu, izsitot mūs no līdzsvara. Tas ir tik vienkārš veids, kā enerģētiski attīrīt gaisu!

Dziesmas un dejas

Kustēties savu emociju ritmā ir dziedinoši dvēselei un prātam, Un dziedāšana tā, it kā neviens tevi nedzirdētu, ar kaismi un prieku, var būt tik atbrīvojoša! Kustoties un skandējot no sirds, tu piepildi katru istabu ar pacilātu, dzīvīgu vibrāciju.

Kā tu vari paaugstināt vibrācijas savā mājoklī
Foto: F64


Vaska sveces

Vēl viens veids, kā "ražot" šos brīnišķīgos negatīvos jonus, ir 100% dabisku bišu vaska sveču dedzināšana.Vasks izplata nomierinošu, dziļi dzeltenu mirdzumu. Tas mazina stresu un palīdz mums nonākt labā omā. Tajā pašā laikā tiek "ražoti" negatīvie joni, attīrot gaisu un arī nomācot alergēnus un citas kaitinošas daļiņas.

Turklāt bišu vasks brīnišķīgi smaržo. Tas ir tik aicinošs aromāts, maigais medus saldums ir tik valdzinošs... Es varētu stundām raudzīties vaska sveces gaismā un elpot šo reibinošo smaržu. Tas patiesi remdē dvēseli.

Meditē

Tīra enerģija mājoklī nāk par labu meditēšanai. Un meditēšana, savukārt, uzlabo enerģētiku tavā mājoklī! Tāpēc tā ir situācija, kurā iegūst visi. Šai praksei ir neskaitāmi labumi, un šis iekšējais darbs iesūcas arī telpā ap mums. Es noteikti spēju sajust šo labo enerģiju meditētāju mājās.

Izsmidzini ēteriskās eļļas

Ēteriskās eļļas ir viens no vislabākajiem veidiem, kā pacelt vibrācijas tavā telpā – ar svaigu smaržu un labu enerģiju. Katrai ēteriskajai eļļai ir savas kvalitātes un īpašības, un tu vari izvēlēties atkarīnā no noskaņojuma. Saldais apelsīns, citrons un greipfrūts ir ļoti uzmundrinoši un attīroši. Lavanda un viraks būs nomierinoši un derēs stresa mazināšanai un atslābumam. Tev vajadzēs aromlampu. Tas arī ir noslēpums, kā iegūt kvartāla vislabāk smaržojošās mājas titulu!

Mīli savu telpu

Šīs vibrācijas mīt sienās, augos un katra iemītnieka elpā. Labās vibrācijas saglabājas un vienmēr var tikt uzlādētas no jauna, attīrītas un pastiprinātas. Ar to nekad nav iespējams pārspīlēt. Mīli savu mājokli, uzturi un uzlādē to.

Dzīvošana labu vibrāciju mājā savieno mūs dziļāk ar mūsu iekšējo dievišķumu. Tas pietuvina mūs tā potenciala atklāšanai, kas mums katram iekšā ir. Tas ļauj mūsu sirdīm pukstēt brīvi. Tu jutīsi šo enerģiju. Ļauj tam uzlādēt tevi, vairot dzīvesprieku! Atveries un sveicini šo mīlestību un pārpilnību savā dzīvē.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form