Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Daila, Veronika, Dominiks
Foto: Shutterstock

4. februārī vārda dienu svin Daila, Veronika un Dominiks. No mums – sirsnīgi sveicieni un skaidrojums, kā mūsu lielisko gaviļnieku raksturus un dzīvi ietekmē viņu vārda numeroloģiskā vibrācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Daila (3)

Sievišķās enerģijas vārds, kas palielina dzīves enerģiju. Daila ir jūtīga, radoša un prātīga intelektuāle ar spēcīgu loģiku. Viņa ir izturīga, aktīva un atbildīgi izturas pret darāmajiem darbiem. Sargeņģelis vārdā nav dots, tas dzīvē jānopelna pašai.

Veronika (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds ar spēcīgu dzīves enerģiju, kas tā nēsātāju padara par līderi. Veronika ir vispusīga, talantīga, radoša, no citiem atšķirīga sava ceļa gājēja. Viņa ir jūtīga, laba sarunu biedre, kura spēj palīdzēt citiem un atbildīgi izturēties pret darāmo. Veronika ir mērķtiecīga, spītīga, neatlaidīga un izturīga "azbesta" sieviete. Vārdā ir sargeņģeļi, kas palīdz realizēt talantu.

Dominiks (3)

Sievišķās enerģijas vārds. Dominiks ir vispusīgs, jūtīgs, radošs intelektuālis, no citiem atšķirīga sava ceļa gājējs ar labu intuīciju un spēcīgu loģiku. Viņš stabili stāv uz kājām, ir prātīgs, kārtīgs un izturīgs, ar biezu ādu, neatlaidīgs, tādēļ dzīvē savu panāks. Vārdā ir sargeņģelis.

Tags

Personvārdi Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form