Pilnmēness Jaunavas zīmē: planētu stāvoklis šoreiz veicinās pārprastu perfekcionismu
Foto: Shutterstock

Šovakar plkst. 20:20 iekrīt Pilnmēness fāzes sākums, un tas šoreiz notiek cītīgajā un racionālajā Jaunavas zīmē. Par ko šoreiz runā dabas cikli un kā vislabāk izmantot Pilnmēness jaudīgo enerģiju?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Mēness Jaunavas zīmē ir kā Pelnrušķīte – čakla, uzcītīga, precīza, taču mazliet ar zemu pašvērtējumu un perfekcionismu sirgstoša. Tieši šīs iezīmes mūsos izcels šis Pilnmēness – protams, tām un tiem, kam tādas piemīt. Jaunavai piemīt arī pārlieks kritiskums, ir grūti ierūmēties viņas standartos, un vēl trakāk, ja Jaunavas bezkaislīgā "lupa" pavēršas pret pašu: reti kura no mums ir tik apmierināta ar sevi, ka neatrastu nevienu vietu uzlabojumiem.

Tomēr ķidāt un eksaminēt sevi bez žēlastības nav ne ieteicami, ne produktīvi – pat tad, ja uz to mudina Pilnmēness. Nav ne vainas gribēt būt skaistākai, veselākai, gudrākai vai saimnieciskākai, taču tas nedrīkstētu bāzēties uz tādām pārliecībām, kā "man ir kauns par savu neatbilstību standartiem", "es esmu nepiemērota un nevēlama" vai "esmu neglīta un neveikla, tāpēc man neveicas". Ja kāda no šīm domā pielavījusies un gruzd, labāk uz Pilnmēness laiku tiešām neatvērt glancētus žurnālus, neskatīties filmas par perfektām sievietēm un vispār – neuzprasīties uz ideālu vērošanu, jo šoreiz planētu stāvoklis greizu uztveri tikai veicinās.

Tā vietā izmanto Jaunavas labākās īpašības: spēju strukturēt, plānot, kārtot un organizēt, bet vēl labāk – spēju dziedināt! Piemēram, organisma attīrīšana un toksīnu izvadīšana – sagatavo visu tai nepieciešamo, lai uz dilstoša Mēness sākumu varētu ķerties klāt!

Rituāls veselībai un skaistumam

Ielej glāzē vārošu ūdeni un iemet tajā šķipsniņu sāls – noteikti ar kreiso roku. Noliec glāzi uz palodzes, lai Mēness stari var ielūkoties ūdenī.

Kamēr sāls izšķīdīs, uzrunā šādu vārdojumu (cik vien reižu nepieciešams): "Mēness ūdens, dzidrs kā asara, dari mani jaunu, skaistu, priecīgu! Pateicos, lai notiek tā!" Atstāj glāzi uz palodzes pa nakti.

No rīta tukšā dūšā tūlīt pēc nomazgāšanās nodzer malciņu no glāzes, sakot: "Ūdens vēderā, skaistums sejā!" Atkārto to katru rītu, kamēr glāze tukša.

Ja gribam seno rituālu papildināt ar mūsdienīgākām metodēm – uzrakstām vārdojumu uz lapiņas un paliekam zem glāzes, lai turpina informatīvo uzstrāvošanu.

Kuplākiem matiem

Mēness Jaunavā ir labvēlīgs arī matu kopšanai un atveseļošanai, kas šajā gadalaikā ir sāpīgā tēma daudzām no mums (ko gan var gribēt, ja laikapstākļi mainās teju pa dienām?).

Rituāls ir pavisam vienkāršs – pirmdien pēc saulrieta nostājies pie atvērta loga un izķemmē matus ar koka ķemmi, septiņas reizes pasakot: "Lieli mati, gari mati, mati tā kā lini gari, tā kā egles silā garas – tā lai aug man gari mati!" Pēc septītās reizes pasaki paldies.

Tags

Mēness fāzes
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form